Příspěvky uživatele - 230.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrnělé pupeny, 30.5.2022
Díky za tip, prostuduju, zkusím zakročit.
Zakrnělé pupeny, 30.5.2022 Obsahuje fotku
A ještě pohled na celý stromek
Zakrnělé pupeny, 30.5.2022 Obsahuje fotku
Tak takto hrušeň vypadá dnes.
Zakrnělé pupeny, 18.5.2022
To nebude problém, jen to nebude hned. Jakmile se tam dostanu, nafotím a dám sem.
Zakrnělé pupeny, 18.5.2022 Obsahuje fotku
Dovolím si ještě přidat fotku po cca 10 dnech. Omlouvám se za neostrost, ale snad je zřejmé, co se mi na listech nelíbí.
Jak a kdy zastřihnout horní větve mířící vzhůru, 11.5.2022
Děkuji za vysvětlení. A radíte tedy stříhnout teď nebo až v létě?
Jak a kdy zastřihnout horní větve mířící vzhůru, 11.5.2022
To jsem se špatně vyjádřil. Ne, že bych nechtěl řešit poškození kmínku, spíš jsem si ani nevšimnul, že je nějakým způsobem poškozený. Jsem absolutní laik a k těmto stromkům jsem přišel jako slepý k houslím...
Zakrnělé pupeny, 10.5.2022
To nevím, ono to tak pak vypadá i přes sezónu, nějaké listy vyrostou, ale takové scvrklé, nevím, jak to popsat.
Jak a kdy zastřihnout horní větve mířící vzhůru, 10.5.2022
Děkuji za tipy. Je hloupý nápad odstranit ty horní pruty úplně? Prostě stromek držet na určité výšce a nenechat ho růst výš? Díky i za radu se spodním patrem, už chápu, proč neroste. A co se týče kmínku, udělám jak radíte.
Jak a kdy zastřihnout horní větve mířící vzhůru, 10.5.2022
Dráty jsou nejspíš pozůstatek z doby, kdy stromky byly mladší, ty samozřejmě půjdou pryč. Přiznám se, že kmínku jsem si moc nevšímal. Co nejdřív na ně mrknu.
Jak a kdy zastřihnout horní větve mířící vzhůru, 9.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, před pár lety jsem koupil chatu s podivně zapěstovanými jabloněmi. Jakš takš se mi je opdařilo "zkultivovat" letos pěkně nakvetly a snad už ani nepomrznou, takže by nějaká úroda mohla být. Jen se chci zeptat, jak a kdy zastřihnout ty... celý příspěvek >
Zakrnělé pupeny, 9.5.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, mám na chatě jednu hrušeň, horní část poměrně pěkně prospívá, bohužel na spodních větvích jsou listové pupeny jakési zakrněl, listy z nich už asi třetím rokem pořádně nevyrostou. Poradil by někdo, co může být špatně?
Élektrická řetězová pila, 17.6.2021
Tak jsem nakonec koupil tento kousek: Makita UC3541A, o víkendu vyzkouším. 
Élektrická řetězová pila, 16.6.2021
To nejsem. Ale děkuji za nabídku.
Élektrická řetězová pila, 15.6.2021
BTW moje poznámka s kontejnerem se týkala právě toho levnějšího aku nařadí. A do toho fakt odmítám jít. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika