Příspěvky uživatele - 230.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Instalace sacího koše do potoka, 18.5.2018
Poslední cca tři metry je sací hadice. Ale je možné ji nahradi "polyšem" - černou PE trubkou.
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Ok, děkuji za právní rozbor. Ale já měl na mysli technické řešení. Nebudete asi věřit, ale povolení mám.
Instalace sacího koše do potoka, 17.5.2018
Zdravím všechny, je tu někdo, kdo by se podělil o tip, jak připevnit sací koš s hadicí v potoce? Napevno na nějakou konstrukci? Nebo něco "plovoucího"?
Ytong trvale pod vodou, 21.3.2017
Proč by se měl rozpustit?
Ytong trvale pod vodou, 20.3.2017
Zdravím, nemáte někdo zkušenosti, co udělá ytong, když bude trvale pod vodou?
Zavlažovací hodiny pro samospád, 15.3.2017
Zdravím, neměl by někdo doporučení na zavlažovací hodiny, které fungují i při beztlakém přívodu vody, tedy při samospádu?  Předem díky za tipy.
KG trubka pod trávníkem, 3.3.2017
Zdravím všechny, potřebuji položit KG trubku 110 pod trávník. Neřeším zamrzání, protože za prvé bude v provozu pouze v létě a za druhé bude ve spádu. Jde mi o to, že podloží je dost nevhodné pro kopání a budu to potřebovat zakopat poměrně rychle.... celý příspěvek >
Venturiho injektor - vyroba, 1.6.2016
Sám  jsem nedávno sháněl. Kristalon to má zbytečně předražené, já koupil jakýsi Fantazie trávník profi nebo tak nějak se to jmenovalo. V zahranidckých potřebách jsem narazil na na samotný "udělátor" na hadici, za cca 69 korun, ale ten mi... celý příspěvek >
Venturiho injektor - vyroba, 1.6.2016
Myslíte takový ten bazmek, co kterého dáte hnojivo, připojíte na hadici a hnojíte? To se přece běžně prodává.
PPR trubky v zahradě, 25.5.2016
Děkuji za zkušenosti.
PPR trubky v zahradě, 24.5.2016
Zdravím všechny kutily a zahrádkáře, rád bych rozvedl vodu po zahradě s několika odbočkami a ventily. Vím, že ideální by bylo použít černé PE trubky a samosvorné koncovky a příslušenství. Mám ale k dispozici několik kusů šedých PPR trubek, svářeku... celý příspěvek >
Co mi to ničí trávník, 10.2.2015
Přesně tak. Já mám tuto i jiné poradny rád, sám se tu občas zeptám, občas i poradím. Ale vadí mi, když radí někdo, kdo ani není schopen si obrázek otevřít a najít si na googlu. Rovnou řekne: "černohlávek". Přitom, ten není vrbině ani trochu podobný.... celý příspěvek >
Jak se zbavit břečťanu na zemi, 10.2.2015
Chemii použiju určitě. Ale jde o to, že břeč´tan má spíš už charakter zdřevnatělých stonků nebo co to je. Takže to nepůjde jen tak přerýt. Co se týče mého dotazu - měl jsem na mysli, jestli by nešlo použít nějaký vertikutátor apod. Ale jsem laik, tak... celý příspěvek >
Co mi to ničí trávník, 10.2.2015
Černohlávek to, myslím, fakt není. Pravdu má první příspěvek.
Jak se zbavit břečťanu na zemi, 10.2.2015
Dobrý den, koupil jsem domek se zahradou. Zahrada nebyla hodně dlouho udržovaná a je celá porostlá břečťanem. Plazí se po celé ploše zahrady. Hledám co nejefektivnější způsob, jak se břečťanu zbavit. Pravděbodobně pouhá chemie stačit nebude.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika