Příspěvky uživatele - 0.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinic do severnej oblasti, 1.6.2013
Edelweiss Vám můžu darovat.Mám ho od bratra z Arkansasu, který o něm psal.Mám i jiné Americké odrůdy od bratra.Jestli máte zájem, zavolejte mi.732283041.Bydlím poblíž Prostějova.DF
Zpětný ventil u kostřikovače, 8.5.2013
k čemu je dobrý zpětný ventil u postřikovačů? mám jednu sekci závlahy z 10 postřikovači a 3 jsou z toho výškově asi o 30 cm níž, pořád bojuji s jejich vysouváním, pomůže tam u nich zpětný ventil, nebo je to zbytečné?
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
no závlaha má cca 10 trysek v sekci a sekcí je 5. běží asi 15 min sekce... ale to časté spínání je i při odběru mimo závlahu, myslím třeba koupelny napouštění vany, sprchování atd.. 
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
kolik bych měl vytočít vody??? když zmáčnu ventilek voda neteče, jen z něj uniká vzduch... jinak kam správně tedy natlakovat? já to udělal takle: vypustil kohoutky vodu, při tom tedy vypnuté čerpadlo, zároveň nechal kohoutky otevřené... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
tak jsem to změřil, pokud je to natlakované na cca 4.2.atm, tak odteče kolem 15lt.vody než to při tlaku 2.8 atm znovu sepne a dotlačí do plna, trvá po pár sekund než to plné zas vypne
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
noo je to docela opravdu hluk zvlášt v noci, když je klid a spíná to cca po 60-120 sec. jinak je tam tlak.mech.spínač s těmi pružinami, a ten spíná stykač co vladá těch 380v do čerpadla.. stykač je jinak v rozvaděči, to je v... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
mě by stačili nějaký digit spínač tlaku třeba, který spíná relé a je po starostech, místo tohoto mechanického..
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
no právě udělal polyst.krabičku, ale bez výsledku -stejný.. myslíte expanzku?-100lt. jinak spínací tlak 2,9-4,2 atm. čerpadlo výrobce: ČEPROL OVP -4 380v,120lt./min
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
slyším ten spínač, docela dělá hluk to spínání, čerpadlo není slyšet to je ve studni cca 10 m od domu.. jinak presscontrol nejde použít s tím vřeten.čerpadlem, jak to pořešit?jinak to spínání není jen o závlahy, ale i když je větší odběr..myslím... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
Dokáže poradit někdo, čím se dá nahradit tlakový mech.spínač vodárna za něco jiného? Jde mi o to, že vodárnu máme vedle v tech.místnosti, ale když běží vodárna zvlášt závlaha tak to pořád spínaá a děla děsný hluk, který ruší zvlášt v... celý příspěvek >
Broušení vřetena, 7.3.2013
poradí někdo, kde mohu nechat přebrousit vřeteno sekačky typ GARDENA vřetenová aku, okolí, Olomouc, Brno, děkuji
Ibišek "zalitý" kočičí močí - pomůže někdo?, 19.1.2013
Dobrý den, kočka se nám vymočila do květináče s ibiškem a ten nyní strádá. Povadly mu listy, velká část opadla, na některých se udělaly fleky a i přes téměř okamžitou výměnu zeminy se stav ani po týdnu nelepší. Nemáte někdo prosím nápad, jak... celý příspěvek >
Zhoršování kvality ostružin, 22.11.2012 Obsahuje fotku
Take mam stejnou zkusenost-mam ostruziny asi sestym, sedmym rokem na stejnem miste, a posledni dva roky plody nedozravaji, plesnivi... Myslim, ze chteji vymenit stanoviste. Predloni na podzim jsem zasadila tri sazenice jinam a ty uz letos plodily... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 23.9.2012
Velice se omlouvám.Catawba sedless je ČERVENÁ.Já si to spletla s Markýzem, který jsem zrovna konzumovala.Ještě jednou prosím o prominutí.
Co vaše réva? (2012), 20.9.2012
Catawba je bílá bezsemenná odrůda.Já ji nemám, ale sestra ano.Já mám velice podobnou Marqiz.Frodlová
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika