Příspěvky uživatele - 39.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zárodek květu, 29.4.2017
Dobrý den, vysadil jsem v březnu révu odrůdy "Vroege van der Laan" a dnes jsem si všimnul, že má založený květ. Mám ho odstranit nebo už si užiji na podzim první hrozen?
Levný štěrbinový filtr, 7.6.2016
Ahoj, lze někde sehnat levný štěrbinový filtr? 10k za nádobu a síto se mi dávat moc nechce a na výrobu doma si moc netroufám. Díky :)
Filtrace jezírko 5m3, 2.6.2016
Vím že se dá tím dosáhnout lepších výsledků, ale nemám na to moc zkušenosti, spíš bych potřeboval hotový řešení, i když pak výsledek bude o něco horší. Nepotřebuju uplně křišťálově čistou vodu, jen něco tak nějak rozumnýho... Koukal jsem se na oase... celý příspěvek >
Filtrace jezírko 5m3, 1.6.2016
Máme jezírko zhruba 5m3 s rybkama (většinou karásci asi 40-50 kusu, žádní koi). Koupili jsme tlakový filtr Aquacup AVA CPF180-250 a je to spíš jako by tam nebyl, navíc děsně nekvalitní, zasekává se ventil kterým se přepíná na čištěný atd. Rozhodli... celý příspěvek >
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Zdravím všechny, je to k vzteku i pláči. Máme zahradu kousek za vsí bez studny. Ve stodole 5 prázdných nádrží, vodu vozíme od rodičů ze studny nebo z rybníka.   Hortenzie prostě není, plazivé půdopokryvné kytky spálené, jiřiny stojí na... celý příspěvek >
Určení názvu rostliny, 7.6.2015
Díky moc za určení.  Hezkou neděli...
Určení názvu rostliny, 7.6.2015 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostliny podle obrázku. Rozemne-li se květ nebo nať, je cítit po citronu. Poměrně velká rostlina... Díky.
Opadané plůdky po odkvětu, 24.5.2015
Dobrý den, prosím o radu. Máme hrušeň (Radana), je přibližně pětiletá a letos poprvé byla obsypána květy. Dnes jsem zjistila, že skoro všechny odkvetlé plůdky jsou opadané na zemi. Nevím čím by to mohlo být. Letos jsem použila postřik na jabloně i... celý příspěvek >
Vrš na odchyt ryb, 9.5.2013
Dobré odpoledne, jezírko máme zhruba 40 m3. Čeřen jsme již zkoušeli, ale bez většího úspěchu. Nejlepší výsledek byl s udicí :-) ovšem tam berou nejvíce kapři, kterých se zbavit nechceme.
Vrš na odchyt ryb, 8.5.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte zkušenosti s odchytem přemnožených ryb¨v zahradním jezírku pomocí vrše? Jakou použít návnadu dovnitř? Jedná se hlavně o karásky.
Prosím o určení kytiček, 7.5.2013
Č. 5 je šalvěj, č.3 je taky trvalka, která se dost rozrůstá, mám ji i v trávě a to byla jen na kraji záhonu... jinak souhlasím s panem Jančou.
Jahodnik, 4.4.2013
Já mám z Grandianu 1 mrzáčka, při zalévání dávám pozor, aby mi ho nezlomil agroperlit...
Rumjanaja Zorka, 1.3.2013
A ještě dotaz, myslíte Lehnice u Dunajské Stredy? Až pojedeme do Štúrova, budu očumovat zahrady...
Rumjanaja Zorka, 1.3.2013
Dobrý den, vím, že ji pan Kamiš pěstuje - právě díky tomuto článku jsem se myrobalán pokusila sehnat.  Jen mě dál zajímalo, zda měl někdo větší úspěch, protože já sice stromek našla v Rusku, ale po přepočtu na Kč ho určitě objednávat... celý příspěvek >
Rumjanaja Zorka, 28.2.2013
Dobrý den, loni na podzim vznikla vlna hladovců (i já jsem mezi nimi), kteří sháněli stromek tohoto myrobalánu. Zajímalo by mě, zda měl někdo úspěch a stromek sehnal, nebo se jim dostala stejná odpověď z různých školek a zahradnictví -" stromky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika