Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodný opylovač pro Althanovu renklódu?, 11.4.2013
Viem to. Pozrite si nejake madarske stranky, vsade ho pri Althanovej uvadzaju ako najvhodnejsieho opelovaca.
Kdy nejlépe zkrátit 40 let starou přerostlou třešeň?, 10.4.2013
Ano, orezte ich aj s plodmi.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 10.4.2013
Zavolajte im a oni vam to isto prezradia.
Vhodný opylovač pro Althanovu renklódu?, 10.4.2013
Stanley je vhodny opelovac pre Althanku.
Jabloň Jonathan, 9.4.2013
To s tym vychodnym Slovenskom, potvrdzujem. Aj ked sa uz pomaly zo zahrad straca (tak ako ine ovocne, a celkovo stromy), stale je tuto odrodu v nasich zahradach, hojne vidam. Hm, ale preco prava Jonathan, neviem. No môj stary otec ich vysadil asi... celý příspěvek >
Podnoz SO4, 8.4.2013
V roku 2012 som dostal sadenicu neznamej odrody na podnozi SO4. Bola v dost biednom stave. V tesnej blizkosti miesta vrublovania vyrastli dva dlhe vyhony, jeden ma drevo tmavohnede a puciky ma od sebe dalej, a druhy je svetlo hnedy a puciky na nom,... celý příspěvek >
Motorovy olej Bobor, 8.4.2013 Obsahuje fotku
Tak som podla doporucenia pozrel do navodu a je tam napisane (obrazok). Dalej tam pisu, ze olej je potrebne vymenit kazdych 50 hodin, alebo raz do roka. Nakolko ja kosim 2 hodiny asi 10x za rok, tak rozmyslam ci vôbec ma zmysel menit olej kazdy rok,... celý příspěvek >
Motorovy olej Bobor, 8.4.2013
Rozprudila sa tu diskusia, no niektore prispevky su uz na mna moc odborne, tak niektore veci uvediem na pravu mieru. ;) Aby som to upresnil, na motore mojej kosacky je uvedene: 650 Series 190cc, aka bola pouzita znacka oleja po minule roky... celý příspěvek >
"Kožené" jablko, 7.4.2013
Pravdepodobne Kožená reneta, ked chcete totoznu jablon, tak najlepsie bude ak si ju navrublujete/naockujete z toho stareho stromu, na vhodnu podnoz.
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Ak mate dostatok financii, tak fotopasca.
Kdy stříkat proti monilioze?, 7.4.2013
Ked tomu dobre rozumiem, tak Acrobat MZ u vas konci. Dufam ze to pre slovensko neplati...
Motorovy olej Bobor, 7.4.2013
Motor je BS, presny typ neviem, ale vykon je okolo 2,5KW. Tak ide asi o blby preklad, nakolko som text skopiroval. Rad si precitam dalsie nazory, no ked je ten Bobor nekvalitny, tak skusim zohnat nieco kvalitnejsie.
Motorovy olej Bobor, 6.4.2013
No dobre, dik za radu. Este otazka: ked je pri popise uvedene Pre všetky 4-taktné benzínové motory SAE 30. Co znamena to sae30? Pripadne ako zistim ci ma moja kosacka motor sae30 ?
Motorovy olej Bobor, 6.4.2013
Mate niekto skusenosti s touto znackou oleja, do 4T kosacky (yardman)? Predajca zahradnej techniky mi ho doporucil, tak sa chcem uistit, ze to nie je nejaka macka vo vreci. :)
Spring blush, 3.4.2013
Vyguglil som toto "Odroda Spring Blush je cudzoopelivá. Vhodnými opeľovačmi sú Pinkcot, Sylred, Big red a Sweet Red. Pre lepšiu násadu plodov odporúčame pre opelenie použiť aspoň dve odrody."
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika