Příspěvky uživatele - 145.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psa, nebo fenu?, 7.1.2012
100 % souhlas s Vašim názorem, vlastně s Vaši zkušeností.
MF 70, 28.11.2011
Jaké jste tam dal gufera? Musí být speciální zesílené plechem. Ne obyčejná černá, která se používají běžně na utěsnění např. převodových skříní, kde to drží pouze olejovou náplň. Někde to prostě musí přisávat vzduch (možná taky kolem... celý příspěvek >
Pes s PP a bez PP, 3.10.2011
Není důvod Vás křižovat. Souhlasím s Vámi. Také jsem si pořídil pejska s PP loveckého něm. ohaře a po výstřelu utíká v panickém strachu domů. Takže pejsek s PP nezaručuje sto procentně jen ty nejlepší dědičné vlastnosti. Ten strach z hromů, blesků a... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 7.9.2011
Asi to přece bude ten dravec a řekl bych, že jestřáb. Že jste ho ještě neviděli se sousedkou to neznamená, že tam nebyl. Jestřáb je totiž výjimečně chytrý a rychlý, nakrmený je do pěti minut a zase tichounce nad zemí odletí. Mohu z osobní zkušenosti... celý příspěvek >
MF 70, 6.8.2011
Můžete ještě napsat, jaký typ zapal. svíčky máte? Je pravda, že ty "fajfky" dokáží taky někdy pěkně zlobit. Je zvláštní, že např. u moji malé motorky Mustang, kterou používám mnoho let i několikrát denně (mimo zimu) při věnčení psa abych... celý příspěvek >
MF 70, 5.8.2011
Gufero na klice nemá vliv na odcházení zapal. svíček. Před dvěma lety jsem gufera měnil, protože motor samovolně zvyšoval otáčky až do vysokých a nešel zastavit, měl samozápal, přisával vzduch vadnými gufery. Mám MF 70 už asi 11 let a pamatuji si, že... celý příspěvek >
MF 70, 4.8.2011
Zapoměl jsem napsat, že indukční cívku jsem měnil v loňském roce. Kondenzátor jsem neměnil. Ale i po té nové indukční cívce nenastala žádná změna k lepšímu. Je to pořád stejné a svíčku mám také pořád černou. Kdyby jste na něco přišel čím to je,... celý příspěvek >
MF 70, 4.8.2011
Přesně to stejné mě to dělá také. Dám novou svíčku a chytne na drc. Zpočátku jsem dělal ze zoufalství různé pokusy, čistil karburátor, seřizoval, odstraňoval přebytečnou směs z klikové skříně vyšroubováním šroubu ve spodní části klikové skříně -... celý příspěvek >
MF 70, 3.8.2011
Mně to u MF 70 také dělá a nevím si s tím rady. A též svíčka Brisk. Zkoušel jsem i jiné typy svíček, ale bylo to v podstatě skoro stejné.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika