Příspěvky uživatele - 170.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zeolit, 9.1.2013
Ahoj mam jezirko o objemu 12m3 kolik zeolitu do filtrace pouzit pouzit abych ho tam nemel moc. diky
Filtrace, 30.12.2012
jo jen by me zajimal nazor tech co vlastni nejakou filtraci, a stejnem obsahu vody v jezirku. treba na zor na biotec 12,18 jestly je treba tohle spravna volba, a ty ses rozhodnul pro jakou filtraci
Filtrace, 30.12.2012
Ahoj chci pořídit novou filtraci k jezirku objem 12kubiku,12 ryb(karas, koi 6x, jelec,lin)mám filtraci která asi na moje jezírko nestačí, tak schanim něco co mi bude vyhovovat. uv lampu, skimmer,cerpadlo.nechci tlakovou, ani korenovou natu neni... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 7.12.2012 Obsahuje fotku
Ahoj fungoval by tenhle sterbinovy filtr samo domo vyroba, za nej bych dal klasickou prutokovou filtraci z biomolitanem a zeolit
Sterbinovy filtr, 3.12.2012
napsal sem to spatne asi mam tento typ filtrace a predni chci jeste udelat sterbinovy filtr Omega 2 CUV 236 s 36W UV lampou 
Sterbinovy filtr, 3.12.2012 Obsahuje fotku
Ahoj mam v planu poridit sterbinovy filtr pred biofiltraci, da se udelat sterbinovy filtr doma mate nekdo zkusenosti.chci aby mi do biofiltrace sla cista voda a ne z humusem z jezirka.pred strbinak bych dal jeste uv lampu.mam doma starou filtraci... celý příspěvek >
Envipond, 23.7.2012 Obsahuje fotku
Ahoj mate nekdo zkusenosti z pripravkem Envipond od firmy agrobio?
Filtrace, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Ahoj mam jezirko 10 kubiku vody potrebuju nejakou filtraci aby vse stihala muzete mi poradit.chtel bych i skimmer cena do 18tis diky
Kameny k jezírku, 22.7.2012
cau na piskovne u zalezlic pekny valouny a levny
Filtrace Omega, 22.7.2012 Obsahuje fotku
Ahoj mam v planu koupit tuhle filtraci Filtrační set OMEGA 2 AMP 8500,mam jezirko 10 kubiku a filtraci heissner ale zda se mi ze neni dost velka na jezirko z rybama asi 6 koi a 3 karasy, jelec,lin, cerpadlo ma davat 6000l/h a filtrace ma 3 komory.na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika