Příspěvky uživatele - 43.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku, 18.5.2012
Dobrý den, dle mě je to pěkné, nějaká místa samozřejmě jsou bez trávníku, nechte to ještě chvíli, po prvním sečení uvidíte, že se tráva rozjede. Škoda jen to zalévání, tráva zezačátku potřebuje hodně vody.  My dávali na podzim také nový trávník... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Lovosice -5, večer jsme zatopili ve skleníku a ráno před šestou sem to byla omrknout a ve skleníku krásných 7 stupnů, venku byl jen hrách(nevim jestli mu to vadí), cibule, česnek ale bojím se, že jako loni zase nebude nic z lilií a ostatních kytoček.... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 9.5.2012
Severní čechy, Lovosice, raší, mám jich 5 a raší už všechny.Už se moc těšim, až budou kvést
Psi a čůrání, 30.4.2012
No vidite a my máme obojí:-) Zeleninovou zahrádku mám oddělenou takovým dřevěným plotem, květinovou zahrádku také.Pes(amstaf) ví, že do té zahrádky nesmí a jsou mu 4 roky a ani jednou tam nešel, a že by to nebyl problem to pro něj "překročit". Čůrat... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 12.4.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pár informací ohledně pěstování melounů. Dostala jsem 3 naroubované melouny, odrůdu nevím. Každopádně, na zahrádku ho bohužel nedám, nevejde se. Mám možnost ho dát do skleníku a na pole, kde ale nebudu každý den... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 3.4.2012
Já jsem přece nenapsala, že to budu za rok opakovat, jen sjem napsal, že letos v tom experimentu budu pokračovat a že uvidím. A ano na parapetu mam obdelníkové minipařníčky a v každém mám pár kousků od zeleniny, takže to mám opravdu rozdělené.Okurky... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 3.4.2012
Dobrý den, přítel je velký fanda Přemka Podlahy a vždy když je tam jeho oblíbenkyně p.doktorka(ted si nevzpomenu na jmeno), tak musíme ozkoušet co doporučuje :-) a loni právě mluvila o lignohumátu. Takže jsme ho nakoupili a když sem dávala semínka... celý příspěvek >
Ginko biloba, 30.3.2012
Dobrý den, my ji mame zasazenou na zahardě, normalne v zemi, na zimu ji prikrejeme chvojim a prezije to. Za jeden rok nam vyrostla asi metr, zaleváme ji a hnojime kristalonem.
Česnek, 28.3.2012
Dobrý den, loni v listopadu jsem zasadila česnek, nemořila, už krásně vylezl asi 5-7 cm nad zem, ale začíná mi žloutnout a jakoby usychají ty "listy".Poradíte co s tím?Děkuji
Název kytky, 23.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi někdo napsat jak se jmenuje tato kytka?
Pes na zahradě, 14.3.2012
Dobrý den, máme staforda, psa, u silnice jsme mu vzali uražený patník, postavili mu ho do rohu zahrady a tam má dovoleno chodit čůrat, jinak máme po okraji celé zahrady tuje a je pravda, že když byl malý, tak občas nějakou počůral, ale celé loňské... celý příspěvek >
Koňský hnůj x vykouření skleníku, 8.3.2012
Dobrý den, tak to by nás zajímala odpověd, skleník je delší dobu nepoužívanej, letos poprve v něm chceme pěstovat. Jsme úplní začátečníci.Konský hnůj mame již zamluveny
Jak se jmenuje?, 28.2.2012
Já tedy nevím jak se jmenuje, ale mám ji doma, normálně na okně, kvete skoro pořád, rozrostla se mi už natolik, že jsem ji par stonků utrhla a dala do vody aby zapustila kořeny a potom ji zasadila a roste dál. Zalévám ji jednou týdně jako ostatní... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 27.2.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, ty oblouky jste delal pomoci polystyrenu?Dostal jste je potom ven bez poskozeni, protože přítel už ma načrtnutý planek krbu, a dole by byly stejné 3 oblouky, tak jestli mame počítat s tím, že máme udělat rovnou tři,... celý příspěvek >
Bazalka, petržel a jiné bylinky, 20.1.2012
Bylinky by byly na parapeto za oknem doma, ne venku. Nebo myslíte, že by to přežily přez zimu ve skleníku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika