Příspěvky uživatele - 161.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 15.7.2012
V tom případě bych šel asi spíše do HQ i přes fakt, že jsem Stihl fanda. Má vysoký sloupek u rukojeti a mnohem nižší vibrace.
Krovinorez Husqvarna 327Rx vs. Stihl FS 87 alebo FS 90?, 14.7.2012
Taky si myslím, že všechno uvedené je slabé. Seču podobnou plochu a mám FS 130 a jsem spokojen. Nic slabšího jsem nechtěl a stačí to tak akorát.
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 14.7.2012
No tak to je více méně jedno. Tohle vlákno je o traktorech :-) Informace o Courage XT- 7 se dohledat dá a to všetně kompresních poměrů, vrtání, zdvihu,... 
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 14.7.2012
Proč by ke Kohlerům nebylo možné dohledat konkrétní hodnoty? Na svých stránkách udávájí stejné údaje jako konkurence. Zatím jsem nenašel sekačky s motory Lamborghiny - nemyslíte spíše dieslové mašiny Lombardini?
Vybiram zahradni traktor, 12.7.2012
No nevím jak moc jste pročetl fórum, ale HQ i JD nejsou právě nejlepší volbou. U JD je to ta zatracená turbína a HQ... počtěte si zde. Do Mountifielda bych nešel ani za nic. Ne že by to byl nutně šmejd, ale pozdějí servis či reklamace jsou pěkně o... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 6.7.2012
Ano, byl. Jenže u Hondy byla tak trochu jízlivě poadána informace o vysoké ceně a u CG bylo jako minus uvedeno "složitější výměna baterie", což žádné minus není... A v roce 2012 opět zvítězil CG.
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 5.7.2012
Jaká traktor vlastníte, mohu-li se zeptat?
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Docel dost těžké srovnání. Kvalita - těžko říci, ale řekl bych, že Stihl vede. Neznám nikoho ze svého okolí, kdo by měl jakýkoli problém s křoviňákama/pilama od Stihlu a to jsou v mém kraji velmi rozšířené. To se nedá říct o huskách - problémy znám,... celý příspěvek >
Je možné, ještě ovlivnit rozmnožení mšic při neprovedeném postřiku na začátku jara, 27.5.2012
Ohledně tych mravenců, to jsem taky vyčetl bohužel až ted, hned v plánu mam koupit chemstop na třít kmeny. Jinak proti tím mšícám jsem zakoupil Calypso 480 SC. Podle fóra je nejbežnější asi? 
Je možné, ještě ovlivnit rozmnožení mšic při neprovedeném postřiku na začátku jara, 27.5.2012
Dobrý den Jsem začátečník, bohužel jsme neprovedl postřik proti mšicím na začátku jara, a to byl velký omyl. Sice až teď jsem si přečetl, kdy a čím postříkat zvolené stromy proti mšicím, ale to už je pozdě. Tak se ptám, jestli je možné ještě... celý příspěvek >
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 13.5.2012
2 ha jsou děsně velká plocha. Vykašlal bych se na prstovou, za kterou musíte chodit a vzal bych rotačku. Vari BDR-1200 má záběr požadovaných 120 cm. Se sulkou se můžete vozit a ne běhat pěšky.
Sekací stroj pro park, 12.5.2012
Tak jsem se nakonec rozhodl pro Cub Cadet a to konkrétně pro model CC1025 RD-J. Má litou přední nápravu a Kawasaki (2V, 25hp). Škoda jen, že nemám valivé ložiska jako Starjet, který jsem vyloučil kvůli velmi nízké maximální výšce sečení, jinak... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 11.5.2012
Názor na traktor Cub Cadet (i když jiný model) by mě taky zajímal. O HQ a Hondě se toho dá dočíst hodně, ale o CC ani řádka. Stejně tak Vikng.
Sekací stroj pro park, 11.5.2012
Děkuji za odpověd. Koukal jsem na tyhle traktůrky a to jak na Starjet tak na Panther, ale bohužel max výška sečení je 80 mm (výjimka 100). Rád bych alespoň 120 a více. Skřípu zubama, že musím koupit zahradní traktor a ne traktor s rotační sekačkou.... celý příspěvek >
Sekací stroj pro park, 10.5.2012
Dobrý den, prošel jsem si hodně vláken tohoto fóra, ale pořád nemám jasno. Hledám traktor, který by měl mít v rámci mezí malý poloměr otáčení,  měl by dokázet sekat trávu na co největší výšku a hlavěn aby zvládl i ne zcela rovný povrch. Pozemek,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika