Příspěvky uživatele - 78.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 25.7.2012
Jaké hnojiva se Vám nejvíce osvědčily? Z pěstovaných odrůd doporučuji odrůdu Nortland, chutná fakt jako lesní borůvka. Jinak doporučuji sázet do směsi rašeliny, potěráku a hrabanky (pokud máte já to dávám jen do písku a rašeliny). A jinak doporučuji... celý příspěvek >
Gril Weber, 19.6.2012
To je pořád dokola :). Raději si kupte levnější brikety a naplňte komín do vrchovata, pod komín dejte (podle toho za jak dlouho chcete grilovat) 2-3 kostky Pe-Pa, spodní kotlík pod grilem vyjměte a položte pod gril (větší tah komínu), pak zapalte a... celý příspěvek >
Listy žloutnou a opadávají, 19.6.2012
Díky za vysvětlení, určitě vyzkouším!
Obaleč východní a makadlovka broskvoňová, 12.6.2012
No jasně že nepatří, jen jsem psal co je na tuto potvůrku doporučováno a Calypso s Mospilanem to není. Calypsem jsem stříkal přesně v uvedeném období a vůbec nezabralo. Asi budeme muset zůstat u odstřihávání napadených výhonů...
Sezrane listy od brouka - poznavacka + reseni, 8.6.2012
Nejsem si tak jistý, mě spolehlivě ožírá borůvky a listy ryngle.
Obaleč východní a makadlovka broskvoňová, 7.6.2012
Taky mě to zajímá, tito škůdci mě každý rok dost výrazně likvidují nové výhony tak bych rád věděl co s tím. Dá se vůbec nějak rozlišit obaleč od makadlovky?
Gril Weber, 5.6.2012
Přesně tak a nešetřit na množství briket, raději komín úplně zaplnit až do vrchu a skutečně nechat pořádně rozfofrovat. Pak to jede. Další problém je, že když už grilujete tak maso jak kape tak "hasí" brikety pod ním, proto je lepší při obracení,... celý příspěvek >
Nemoc listů broskve, 29.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěl bych prosím poradit, co to mám za nemoc na listech broskve, kadeřavost to asi nebude, nejspíž nějaké kornatění listů. List je v místě ohybu blankovitý a pak při rozvinutí blanka praskne a vznikne škaredý popraskaný list-viz obrázek.... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 25.5.2012
Mě réva vymrzla také druhý rok po sobě. Letos to chci připravit tak, že drátěnku udělám kousek od domu a v případě kdy přijdou jarní mrazy na spodní drát přichytím takovou tu vánoční trubici a normálně to rožnu a shora přehodím geotextilkou. Mělo by... celý příspěvek >
Ako pomoct reve spalenej mrazom?, 21.5.2012
Mě se to stalo loni i letos, nemám tolik hlav jako Vy, ale dle loňských zkušeností réva rychle obrazí. Po pátečním mrazu je již vidět, že začíná tlačit očka, takže nechal bych to na přírodě, ona si s tím poradí.
Kdy zasadit picurku, 18.4.2012
Já myslím, že jo, minulý týden sem sadil sazenice a také je přihrnul hlínou.
Jak zabránit prorůstání kořenů maliníku k sousedovi?, 26.9.2011
Asfaltová lepenka ani plech není dobré řešení, nejlepší je protikořenová folie, ale je potřeba zakopat fakt hluboko, min 60-70cm.
Jak na vosy, 23.8.2011
Nejlepší je jak už někdo psal směs piva+ocet+trochu ovocné šťávy. Do samotného piva mi lezou nejvíce sršni, do hlavně ovocné šťávy spíš muchy.
Nemoc švestky - Čačanská Lepotica, 22.6.2011
Mám to také letos na Wazonově ryngli a myslel sem, že je to šarka. Nijak sem nepřihnojoval, jenom na jaře kompost, uvidíme, snad se zbrchá...
Tragédie jménem Monília laxa, 3.6.2011
No vidíte a já si myslel, že to vadnutí výhonů co mám na nové jabloni je padlí. Měl jsem to loni masivně na průsvitném letním, tak letos poctivě stříkám proti padlí co 14 dní a je to mnohem lepší, možná, že tyto postřiky zabírají i proti monolie.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika