Příspěvky uživatele - 78.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Projekt závlahy, 5.5.2011
Dělal sem si závlahu sám ze systému Gardena a zatím to chodí třetí rok bezproblémově (klep, klep). K systému mám počítač, který řídí větve-mám dvě+dešťový senzor. Projekt jsem si kreslil sám na základě rozstřiku postřikovačů, není to nic složitého,... celý příspěvek >
Nově zasazená broskvoň, 29.4.2011
Taky sem sadil 2 meruňky a broskev. Meruňky byly prostokořenné, broskev v kontejneru. Meruňky jedou jak blázen a broskev zatím čučí. Určitě bych ještě počkal, chytne se, především, když je zelená na řezu.
Je neskoro na sadenie broskyne?, 14.4.2011
Rozhodně bych jim dal ještě čas, pokud vytéká míza tak stromek určitě žije.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 15.10.2010
Zakládali jsme zahradu taky na zelené louce před 3-mi lety. Jabka: Průsvitné letní (mám ho rád)-je v pohodě, poprvé letos zarodilo. Desert-podzimní-úplně super. Třešeň: Rivan-skorá, roste bujně, nenáročná, výborná (vyrostla nejvíc ze všech... celý příspěvek >
Bobkovišeň Novita, 16.9.2010
Zdravím, my jsem nakoupili cca 20ks v Baumaxu, mají je teď v akci za 130,-. Na etiketě je uvedeno, že chtějí kyselejší půdu cca 4,5-7 pH. Taky máme pěkný jíl, vykopal sem brázdu cca 35-40cm hlubokou, dospodu kačírek, pak zahradnický substrát... celý příspěvek >
Flekatý trávník, 23.6.2010
Nedostatečným a nerovnoměrným hnojením. Raději hnojit hnojivem s dlouhodobým účinkem.
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 10.5.2010
Taky mě to zajímá, mám rovněž Weber-klasický a je to parádní gril, ale pořád to rozdělávání briket už mě taky nebaví, takže pokud máte někdo zkušenosti s plynovými grily a hlavně porovnání s klasikou, tak sem s nimi :)
Prosím o radu jak napravit chybu, 4.5.2010
Já bych tam ty základy nechal a postavil na ně třeba altánek. Spodek betonové zdi by šel obložit, nebo nechat zarůst. Bourat to nemá smysl, vypadá to bytelně. Pravdou je, že si nezvyknete, pokud to vadí, tak to bude jenom horší... Znám podle sebe :)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika