Kiwi nekvete



host - 65.203 (?)
5.5.2012 14:53

tak to zas budu letos asi bez kiwi :-(dá se nějak podpořit kvetení, aby příští rok byl lepší? například nějakým vhodným hnojením?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 5.5.2012 13:38

U mne nyní nasazuje na květy, hlavně na dlouhých loňských výhonech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.203 (?), 5.5.2012 14:53

tak to zas budu letos asi bez kiwi :-(dá se nějak podpořit kvetení, aby příští rok byl lepší? například nějakým vhodným hnojením?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.203 (?), 5.5.2012 15:53

Tak oprava, kvést mi bude, byl jsem se podívat a už začínají růst poupátka, ale jsou zatim maličké a jen někde, tak jsem si jich nevšiml... Mám z toho hroznou radost :-)

Ale ještě bych se zeptal, dost mi vyhání větve ještě dál a dál a už to roste kde nemá, bude tomu kiwi nějak ku škodě, když ho i v tuto dobu budu přikracovat? A jak to mám pak na podzim prořezat aby i příští rok byly plody a nedopadl jsem jako loni?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.203 (?), 19.5.2012 9:16

Ještě jednou bych chtěl zopakt svůj dotaz, jestli se může kiwi stříhat teď na jaře, když už začíná být až moc přerostlé? Bude to vadit potencionální úrodě?

A ještě jeden dotaz ke terému přikládám fotku, některé větve začli vadnout... Co to je? Je to choroba nebo to mohlo být tím že tu bylo -2st. včera? Děkuji za odpověď...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 21.5.2012 14:04

Dobrý den, poškození mrazem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 5.30 (?), 28.5.2016 21:02

Kiwi řežu pouze od června do října a nikdy jindy. jinak moc roní mízu.řezat však můžete po celou tuto dobu.pokud jste byli líní a celý rok jste se na to nepodívali, je už pozdě.počkejte až na správnou dobu.
Mnoha lidem jsem dal sazenice a když je potkávám a ptám se, tak zjištuju, že se na to nepodívali celý rok a nechali to uschnout.  Když se ptám jak zimolez, tak říkají, že tam nic na tom není.Ptám se kdy se na to dívali- v červenci. No to tam opravdu nic nemůže být, když to zraje v červnu.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika