Příspěvky uživatele - 38.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radiaca páka na vari, 21.5.2010
Pro JS: Aby jsme se domluvili.Kola máte 2x levé a 2x pravé?Mirek69
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
Asi si nerozumíme.Já si vaše,,přehazovat pneu,, vysvětluji, že se vám nechtělo sundávat pláště z ráfků.Jinak máte pravdu, že takto to má stejný záběr jak dopředu, tak dozadu.Mirek69
Vari dsk 316 vymena semeringov, 20.5.2010
Jediný problém jsou krycí plechy mezi koly a simerinky.Je problém je sundat bez jejich zničení.Simerinky už potom vpohodě vyměníte.Mirek69
Radiaca páka na vari, 20.5.2010
Pan PP se mýlí, že palce by zůstaly skryté.Musí se to udělat padle Míry a kola nejen otočit, ale i přehodit z jedné strany na druhou.tedy rozhodit celou nápravu a znovu složit.Mirek69
Vari oborávač brambor, 5.2.2010
Co člověk, to jiný názor.Já zase používám radši radličky vepředu.Taky jsem zprvu měl problémy s jejich zapichováním do hlíny, ale pak jsem vychytal to nejlepší nastavení-spustit radličky co nejníž, mám je, jestli se nepletu, na posledním zářezu a... celý příspěvek >
Technika orby, 12.12.2009
Přesně tenhle typ pluhu mám a oře mi dobře i bez úprav.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 4.12.2009
To já nejsem líný slézt.Při volnoběžce můžu řadit i za jízdy.Navíc vím o dvou případech, kdy víc zabrali a řidítka jim zůstaly v ruce.
Sběrací koš k sekačce Tera Vari, 3.9.2009
Koš k této sekačce nemám, ale mám sekačku k Vari s košem (výhoz dozadu, bez pojezdu).
Drtic/stepkovac Al-ko new tec 2400 - zkusenosti, 25.8.2009
Mám doma Al-ko 2400 a s prvním příspěvkem souhlasím.Křivé větve v něm drtit, to je umění.Slabší větvičky, přesně jak píšete, pod půl cm to jenom žvejká.Myslím si, že ty by se lépe drtily ve válcovém drtiči. To otvírání je také na zbláznění, nevím... celý příspěvek >
Úprava Vari, 18.8.2009
Jestli mohu poradit k těm obracákům.Mám doma pavouka, kupoval jsem ho už před 12 lety, ale byl jsem s ním vcelku spokojen.Nahradí jak se píše výše 3 lidi a seno obrací pěkně.Oproti OP1 je levnější, ale má také menší záběr (max. je průměr pavouka, ale... celý příspěvek >
Benzin do motoru jikov 1414, 30.6.2009
Taky ho používám, poslední dobou u nás moc 91 nebyla.
Benzin do motoru jikov 1414, 3.6.2009
Používám Natural 91 a olej M2TS v poměru 1:40.
Vřetenové sekačky, 19.4.2009
Zkušenosti s vřetenovou sekačkou nemám, když nepočítám takovou tu na tlačení, která bývala za pár šupů.Nevím tedy jak vypadá trávník posekaný touto sekačkou, takže nemohu posoudit rozdíl v kvalitě.Takovouhle sekačku já osobně bych nekupoval hlavně... celý příspěvek >
vlecka, 20.3.2009
Jestli se jedná o vlečku za Agzat nebo Vari, počítejte s tím, že zdroj má pouhých 20W (u Vari) takže vám současně neutáhne osvětlení a brzdová světla. a
Motor jikov, 28.1.2009
Dělá vám to na volnoběh, nebo když přidáte plyn?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika