Příspěvky uživatele - 144.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 30.8.2013
Pokud si chcete vyzkoušet u mne na zahradě Hecht 5494SX jsem k dispozici. Zatím nejlepší sekačka co jsem kdy měl. Okr Benešov Popř sem napište e-mail či tel. 
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
Pokud jste reklamoval jak píšete u prodejce tak to je Werco a tedy určitě osoba pověřená. Mají své servisy v prodejnách. Na to jste musel dostat nebo vidět doklad Mám jej taky. Dával jsem si tam pilu na seřízení Nerozumím tedy jak je možné, že nevíte... celý příspěvek >
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 7.4.2013
Jako předplatitel D-testu byste mohl vědět, že testují sekačky se stejným záběrem Tedy nemohly být první dvě se záběrem 46-47cm a třetí Al-Ko se záběrem 53cm.
Sekacka do 6000, 20.8.2012
Heureka není moc dobrý rádce Určitě bych se podle ní neřídil. nejen že tam nejsou všechny sekačky chybí např Mountfield ale také jejich % jsou velmi a velmi zkreslená Navíc většina prodejců si tam píše sama recenze takže věrohornost je 0.Osobně bych... celý příspěvek >
Tip na tichou sekacku?, 1.5.2012
Měl jsem půjčenou aKumulátorovou a byla super tichá i baterie vydržela na cca 1000m jen neměla pojezd. Škoda že to nějakého výrobce nenapadlo
Zahradní technika Fieldmann?, 2.4.2012
Dneska za mnou přišel soused zda bych mu nepomohl nastartovat sekačku Fieldmann. No mimo to že sekačka je čínská a nebyla ani moc levná jsme se dobře zasmály u čtení návodu, který by spíše patřil do humoristického časopisu tak např str 12 E)... celý příspěvek >
Je Heureka objektivní?, 28.3.2012
Na slovensku je Heureka platená takže plne komerčná U nás nefunguje na zozname funkcie tovar takže o objektívnosti Heuréky nemôže byť ani reč
Čínské sekačky u Mountfieldu, 16.3.2012
Dnes jsem se byl podívat po dlouhém čase v prodejně u Mountfieldu a s překvapením tam na mne koukala záplava čínských výrobků včele se sekačkami a k tomu za vysokou cenu vzhledem k platovému šassi, malému záběru a pochybnému zpracování. Má někdo s... celý příspěvek >
Prosím radu - sněhové frezy z Číny/MTD M61, 31.10.2011
MTD M56 se v Číně vyrábí nebo vyráběla ještě loňskou zimu. Viděl jsem jejich výrobu. Vzhledem ke konstrukční podobnosti a identitě některých dílů je možné, že i M61 se dělá tam také. Odkaz na stránky výrobce nemám čína je svůj svět, někdo stránky má,... celý příspěvek >
Stiga Combi 53 SQ BW B&S, nebo Hecht 556 RS 5 in 1, 27.6.2011
Motorově možná podobné, ale když pak potřebujete náhradní díl tak jste v koncích. B+S má servis na každým roku a kvalitu má také výbornou. Určitě bych tyto dva typy neházel do stejného pytle s takovým výrobcem jako je Talon(China). Vždyt v roce 2005... celý příspěvek >
D-test, 5.6.2011
Čínský Weibang není zas tak špatný jen je totálně drahý za čínskou sekačku s slitinovým šasím, které praská po nárazu kamenem nebo jiným tvrdým předmětem narozdíl od plechového šasi.
Šasi na sekačku, 5.5.2011
Mountfield
Pomoc při výběru benzínového plotostřihu, 18.4.2011
Nechci pánovi kazit iluze ale Stiga SHJ 550 a Hecht 924 se vyrábí v jedné továrně. Takže nikoli kopie ale stejné výrobky
Sekacky stiga, kterou vybrat, 17.4.2011
Pokud vybíráte sekačku kupte si časopis D-test Je tam v Česku jediný nezávislý test 19 sekaček.(není to stejné jako když si Mountfield zaplatí i-test a považuje to za nezávislý test :-) Třeba Husqvarna to tam projela na plné čáře a to s modelem za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika