Příspěvky uživatele - 16.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Končiarky - chutná droda podobná Zvonkovému, ale netrváca, 23.1.2012
Voľakedy sme pestovali - lepšie povedané iba oberali či striasali - relatívne veľké pretiahnuté jablká, s miestnym názvom "Končiarky", patrne odvodeným od pretiahnutého tvaru plodu. Subjektívne boli veľmi dobrej chuti, i keď na zahryznutie dosť... celý příspěvek >
Zmlazovací řez starých stromů, 9.1.2012
S úvodom súhlasím: bez znalostí veku, lokality, odrody i stavu je nezodpovedné čokoľvek radiť. Zároveň súhlasím, že po prečítaní jednej knihy nie je človek žiadnym odborníkom na rez. Dokonca si myslím, že drvivá väčšina kníh o reze na CZ a SK trhu je... celý příspěvek >
Kedy začať s rerozom systémom Pillar?, 5.1.2012
Ospravedlňujem sa najprv za trestuhodný preklep v nadpise pôvodnej otázky. Aj ja som to pochopil tak, že u štíhlych vretien možno so systémom rezu Pillar začať hneď, s jedným doplnením. Autor na uvedenej stránke hovorí o modifikovanom spôsobe,... celý příspěvek >
Kedy začať s rerozom systémom Pillar?, 4.1.2012
V reze ovocných stromov nie som úplný začiatočník, aspoň čo sa týka voľných tvarov koruny. Ničmenej, rád by som skúsil systém Pillar. Teoreticky mi je jasný a logický, autor uvedených stránok ho odporúča na rez štíhlych vretien a rovnako ho uvádza... celý příspěvek >
Ktoré odrody sú vhodné na vypestovanie semenáčov?, 3.1.2012
Chcel by som si dopestovať vlastné semenáče ako podnože. Ničmenej som sa dočítal, že ako podnože sú vhodné iba niektoré odrody, napr. jadernička či plánka. Je to skutočne tak? Čo mi hrozí, ak sa pokúsim dopestovať semenáče napr. zo starších... celý příspěvek >
Povolené a licenčne chránené odrody, 20.12.2011
Čo presne znamená pre záhradkára a pre sadára - podnikateľa, ak je nejaká odroda "povolená" a ak je nejaká odroda "licenčne chránená"?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika