Příspěvky uživatele - 152.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak jste na tom s vláhou v zemi, 11.12.2017
Kristova noho, ještěže jste to sem napsal! Já letos na česnek úplně zapomněla! Naštěstí ještě nejsou velké mrazy. Zuzana
Vosy - jak na ně?, 21.8.2017
Jaký je ten jiný faktor, to právě nevím. Možná letos vypadlo něco z potravního řetězce. A jinak, s lapáním jsem letos přestala, protože na kosy nefunguje a vos bylo tolik, že mému muži začalo být líto toho piva.
Vosy - jak na ně?, 20.8.2017
Na borůvky jsem také používala sítě, ale jen do té doby, co se tam chytil ježek (přestože sítě nebyly až k zemi). Ještě teď, když nemůžu usnout, na mě tahle vzpomínka spolu s jinými bubáky vyleze. Většinou na nás ovoce vybyde dost.... celý příspěvek >
Josta - padli americke?, 15.8.2017
Já jsem evropské padlí na vlastní oči neviděla, takže nemůžu moc radit. Ale kvůli tomu hnědnutí, které je na fotkách vidět (což není rez) doporučuju vycházet z toho, že to je padlí americké. Já ho na Jostách naštěstí nemám, ale některé... celý příspěvek >
Rajče Purple Calabash, 14.8.2017
Slupku mají celkem tenkou, takže při přímé konzumaci vůbec nevadí a při tepelném zpracování asi nebude představovat velký podíl. Já mám ale ráda rajská spíš ostrá, což tato odrůda rozhodně není. Na plody je zajímavý pohled, a to i na řezu. Jsou to... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Na penězích mi záleží a nenormální si taky nepřipadám. Přesto mám akumulátorovou sekačku. Mám ji proto, že a) nemá kabel (na rozdíl od elektrické), b) nesmrdí (na rozdíl od benzínové), c) dá se s ní dobře dlouho sekat ve svahu (na rozdíl od... celý příspěvek >
Hokkaido - padlí, 8.8.2017
Mám pravidelně padlí na cuketách, a to bez ohledu na konkrétní odrůdu a průběh počasí. Jen někdy (letos) přijde dříve, někdy později. U dýní to může být jinak, ale u cuket padlí rozhodně snižuje výnos. Dokáže zdecimovat celou rostlinu. Protože... celý příspěvek >
Xylella fastidiosa - nová pohroma rostlin?, 31.3.2017
Přichází z teplejšího pásu, takže je naděje, že u nás třeba nebudou pro její šíření tak dobré podmínky. A je to bakterie, a nikoliv virus, se kterým je vždy horší pořízení (i když taková spála růžovitých je taky pěkná pohroma). Zuzana
Rajčata ve stavebních vědrech, 28.2.2017
Nonylfenol vzniká hlavně rozkladem jiných látek, které jsou běžně součástí pracích prostředků a jiných detergentů, agrochemikálií apod. Může být téměř všude. Škodí hlavně vodním organizmům (hormonální disruptor - změna pohlaví u ryb). Na člověka také... celý příspěvek >
Barevné řebříčky, 20.2.2017
Na záhonech s trvalkami mám dvě barevné odrůdy, které jsou celkem vysoké a vyžadují oporu, jinak poléhají nebo se vyvracejí. Ty jsou z koupených sazenic, které musím každý rok doplňovat, protože jich dost nepřežije zimu.  Existují... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 11.2.2017
Já mám záhony 6. rokem ohrazené stoletými střešními latěmi, které zůstaly po opravě střechy. Jsou už jak papír. Uvažovala jsem také o dřevoplastu, ale tady jsem se dočetla o deskách Cetris, které mě nenapadly. Dík za inspiraci. Zuzana
Ohraničení zeleninových záhonů, 10.2.2017
On má ten trám oproti tenčím materiálům jednu výhodu, a tou je tepelná izolace. Já sama mám záhony ohraničené prkny a pruh půdy, který k prknu přiléhá trpí přehříváním a rychlým vysycháním. Stejně dobře jako trám by posloužily ty cihly. Já jsem... celý příspěvek >
Identifikace kytky 2m nemrazuvzdorná kaštanovitý vzhled plodú, 8.10.2016
Skočec obecný. Ze semen se připravuje vyhlášený (projímavý) ricinový olej. Z.
Lagerstroemia, 9.6.2016
Pukol jsme měli tři-čtyři roky jako nádobovou rostlinu na terase. Nepamatuji si, zda to byl kultivar "Tonto", ale byl to jeden z těch růžových. Koupili jsme ho jako stromek o výšce asi 1,5 metru v zahradnictví. S vymrznutím problém nebyl,... celý příspěvek >
Malý červený pavouček, 8.6.2016
Přípravky proti hmyzu nemusejí fungovat, protože se o hmyz nejspíš nejedná. Jsou to nějací pavoukovci, roztoči, sametkovci. Nutně to nemusí být sametka podzimní, která může parazitovat na člověku. Jsou jiné druhy sametek (také červené), které... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika