Příspěvky uživatele - 246.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda vhodná pro alergiky?, 19.11.2011 Obsahuje fotku
Moje zkušenosti s jablkem Santana jsou velmi dobré. Od přítele sadaře z jižní Moravy jsem letos získal bedýnku těchto jablek a okamžitě se staly těmi nejoblíbenějšími jablky pro celou moji rodinu - jen se po nich zaprášilo. Jablka na fotce jsou... celý příspěvek >
Nákup vybraných ovocných stromků, 17.11.2011 Obsahuje fotku
Ještě detail zakrácení větviček zaslaného stromku položeného v krabici
Nákup vybraných ovocných stromků, 17.11.2011 Obsahuje fotku
Tak mně konečně poslali objednané stromky jabloní (novinky Merkur, Shalimar a červenoplodou Red Devil). Zásilka ze zahradnictví Na zázvorce přišla následující den v pořádku ve velké krabici, kořeny byly zabalené v pytlu s vlkými pilinami a svázané... celý příspěvek >
Název staré odrůdy, 9.11.2011
Sousedovo Panenské bylo letos dne 3.10. asi z 80 % opadané, zjistil jsem to zpětně z fotoarchívu mé zahrady. Takže případnou vhodnou dobu sklizně této odrůdy bych odhadoval na 20.9. (lokalita Vyškov 230 m n.m.)
Co právě sklízíte?, 31.10.2011 Obsahuje fotku
Tak dnes 31.10. jsem sklidil poslední jablka ze zahrady – asi 30 ks Floriny z menšího roubu umístěném na vysokokmenu Matčina. Plody jsou střední až velké, některé přímo výstavní. Letos jsem se sklizní čekal až do poslední chvíle, kdy plody začaly... celý příspěvek >
Sladká jablka, 31.10.2011
U mně je nejsladší vynikající Starking, pak také Matčino v optimální konzumní zralosti a letní Zita.
Nákup vybraných ovocných stromků, 25.10.2011 Obsahuje fotku
Stromky po rozbalení 2
Nákup vybraných ovocných stromků, 25.10.2011 Obsahuje fotku
Stromky po rozbalení 1
Nákup vybraných ovocných stromků, 25.10.2011 Obsahuje fotku
Tak dnes mi poštou přišly objednané meruňky Big Red, Spring Blush, Tsunami a asijská hruška Chosuko od zahradnictví Vrčeň. Zítra je zasadím vedle skvělých meruněk Kioto a Pinkcotu. Stromky mně pošta dovezla až domů dokonale zabalené, neporušené a... celý příspěvek >
Vhodná odrůda meruňky, 20.10.2011
Já bych volil Pinkcot nebo Kioto. Obě mám a jsou výborné.
Jakou letní jabloň?, 19.10.2011
Dimu jsem sehnal tak, že jsem si v zimě objednal rouby v Holovousích. V žádné ovocné školce na Moravě jsem na ni nenarazil. Karel
Kam vysadit jabloně a další?, 12.10.2011
Přečtěte si diskusní fórum v samostatné části meruňky. Tam je několik zajímavých příspěvků na novou samosprašnou odrůdu meruňky Kioto. Na základě těchto zkušeností jsem se rozhodl si ji také pořídit.
Prý je to jabloň, 8.10.2011
Chtělo by to detailnější foto listů, větviček a kůry
Nové jabloně do starého sadu, 8.10.2011
V nejnovější pomologii ovoce od ing. Nesrsty jsem vyčetl některé vhodné odrůdy jabloní, které lze pěstovat i na bujných podnožích - tedy např. na A2 nebo na semenáči. Jde o tyto odrůdy : Dima, Akane, Aneta, Bohemia, Rozela, Diamant, Gala, Golden... celý příspěvek >
Nákup vybraných ovocných stromků, 7.10.2011
Na Slovensku je ovocná školka VAJDA STANISLAV se zajímavými odrůdami a posílají na dobírku i do Čech.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika