Příspěvky uživatele - 67.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel - co to je?, 21.7.2012 Obsahuje fotku
Prikládám další dvě fotky. Doufám, že je to stejná rostlina. 
Rajčata - listy do ruličky, 28.6.2012
Děkuji všem za reakce.  K některým dotazům uvedu, že kompostu bylo celkem málo a to na podzim při přípravě nové zahrady. Při sázení jsem použil substrát pro sázení zeleniny a pár kuliček hnojiva.  Herbicid - no, to mě nenapadlo, ale... celý příspěvek >
Azalky - houba?, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den,  Dokázal byste mi prosím někdo poradit o co se jedná na těchto obrázcích? Mám to za houbu, ale nikdy jsem to neviděl. Jsou přichycené na listech. Jak nejlépe postupovat? Děkuji, Jirka
Sebraná skrývka - čím nahradit?, 27.5.2012
Dobry den, Soucitim s Vami. Prosel jsem si podobnym pribehem, jen s tim rozdilem, ze jsem potreboval zarovnat pozemek, misty az 1 metr! Vetsinu hliny jsem mel za odvoz, ale to je na tom to nejdrazsi. Navrch jsem dal peknou hlinu jako Vy, taky cca... celý příspěvek >
Jak na mravence v domácnosti?, 25.10.2011
Na mravence nejlépe účinkuje ocet. Vždycky když objevím mravence někde, kde nemají co dělat, vezmu hadřík a místo vytřu octem. Někdy se přestěhují o kus dál, tak to tam také vytřu, když to vyčichne, tak se někdy vrátí, ale jakmile to znovu vytřu, tak... celý příspěvek >
Identifikace hmyzu, 24.10.2011
Je to ploštice, dost se přemnožila, děsně smrdí a taky kouše. Ten její smrad známe z borůvek, stačí aby po nich jedna přelezla a smrdí všechny. V.
Jak na žáby ve skalce, 24.7.2010
Dobrý den, já bych si vaše žáby ráda vzala, my máme bohužel jen jednu a samé slimáky =) Tadeáška
Skusenosti s krovinorezom Ryobi RBC 52 SB, 11.5.2009
Zdravim dneska jsem ho testoval koupil jsem funglovku mel jsem nasazenou hvezdici a bezne klacky - bezinka a td. tak do centaku v prumeru bral s prehledem na pul plynu mam ho jen na beznou udrzbu okolo baraku hlavne okolo plotu kam nezajedu sekackou... celý příspěvek >
Přestavba mf70, 19.8.2008
Poslední informace k přestavbě MF70 mám z firmy AGROTEST a.s. Jičín, která zajišťuje odbyt strojů výrobce Seco Group, a nejsou moc příznivé: motor KAMA je odzkoušený a prý za šest let na něj neměli jedinou reklamaci a není problém jej sehnat, ale pro... celý příspěvek >
Přestavba mf70, 9.8.2008
Děkuji za radu a ještě bych Vás poprosil o přesné označení typu motoru a odkaz na obchod kde se nechá koupit. Na E-bay.cz a sk jsem nic nenašel. Uvažoval jsem o motoru KAMA s 6HP, nebo Briggs&Stratton s 7,5HP, tak jak to nabízí firma Agromep Ústí... celý příspěvek >
Přestavba mf70, 14.7.2008
Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s přestavbou mf70 na řtyřtakt. Uvažuji o této přestavbě, ale zajímal by mě názor někoho, kdo již s touto přestavbou má zkušenosti. Děkuji Svoboda.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika