Příspěvky uživatele - 60.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy stříhat, 10.3.2011
Dobrý den, prosím o radu kdy ostříhat okrasnou hrušku vrbolistou a převislou třešeň- prunus kiku shidare. Zasazeny jsou na loňský podzim a ráda bych docílila pěkné, husté, kompaktní korunky. Je teď vhodná doba? Nemám zkušenosti, tak prosím Vás.Moc... celý příspěvek >
Batůšek zahradnictví, 24.10.2010
Omlouvám se, byla jsem hrr. Koukám, že zásilkovéý prodej neprovádějí.
Batůšek zahradnictví, 24.10.2010
Zdravím, o zásilkových zahradnictvích tu toho bylo napsáno dost, ale nenašla jsem nic o trvalkách batůšek. Nemáte s nimi prosím někdo zkušenost?
Podzimní krokusy, 9.10.2010
Děkuji za radu, máte pravdu, mají skutečně narašeno. Ještě dnes jim najdu čestné místo.
Podzimní krokusy, 8.10.2010
Zdravím a prosím o radu. Zkušenosti žádné, se zahrádkou začínám. Objednala jsem z katalogu cibuloviny a mezi nimi i podzimní krokusy a teď tápu co s nimi. Moc jsem nepochopila, proč je nabízejí v podzimním katalogu. To, že se sází v červenci jsem na... celý příspěvek >
Likvidace břečťanu, 26.9.2010
Zdravím znalé, jsem tu s prosbou o radu ohledně zlikvidování břečťanu. Byl zasazen původním majitelem před dvěma lety, tam kde já bych ráda viděla skalku. Zakořenil hluboko, nevím jestli je reálné ho ručně zlikvidovat. Tak prosím, jak na to a taky o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika