Příspěvky uživatele - 11.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 4.11.2007
Pane J.S. zkoušel jste někdy na orbu orebné kola nebo návleky a orat na rozteč 610 mm? Uznávám, že ty dvojmontážky do lesa a na dopravu nemají chybu, ale na orbu se mi prostě nelíbí. Nechci hanit berte to jen jako můj názor. Taky jsem se s Vari něco... celý příspěvek >
Re: Mountfield nebo Pony II. od Vari, 4.11.2007
Bez ohledu na to jestli je Miroslav prodejce nebo není radí dobře. Já bych napsal zhruba totéž. Kdyby jste chtěl jen něco na "seno" zavřu oko popř. obě, ale jak je tam orba není co řešit. Jen tak pro zajímavost, čemu říkáte malé políčko v... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
Jde mi právě o ten záběr pluhu. Sám o sobě má max. záběr 18 cm a když se oře na tu menší rozteč kol a hloubka brázdy je okolo dvaceti čísel, tak ten pluh ukrajuje jen snad něco přes pět centimetů. Jinak si troufnu říci, že je potřeba ještě větší... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
Pane J.S. díval jsem se dobře když se mi zdálo, že vnitřní kola dvojmontážek jsou na rozteči 460 mm? A že vnitřní kolo dvojmontáže jedoucí v brázdě se opírá o hranu brázdy?
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 2.11.2007
Tak jsem konečně dorazil. Jak vidím kolega úkol splnil. Já bych s Vari nechtěl orat ani 1000 m2 natož hektar. Někde tady je fotka od "hustej" perfektně zaorané TERRY. Uvědomme si ale, že je to  hodně o složení půdy a jejím odporu. Na té... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 1.11.2007
Ale u Agzatu vám stačí jedna převodovka na všechno. Není třeba dokupovat DSK 316 a ozubené soukolí s čelními zuby u Agzatu je také plus oproti šneku od Vari. Co by mohl být problém tak země původu a rychlost dostupnosti ND. Nezbíná mi než přiznat, že... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Agzat, Vari, Dakr a Robot - máte někdo své zkušenosti?, 31.10.2007
Ono záleží na tom, jakou převodovku na Agzatu máte na mysli. Ony tyto dva stroje jsou si konstrukčně a výkonově dosti podobné. Jak by ne, když je vyvíjela jedna fabrika. I když nějaké rozdíly zde jsou. Převodovky Agzatu nemají šnekjako... celý příspěvek >
Modřín převislý - opadané jehličky, 16.10.2007
Po opadani modrinu, bude vse jasne. Pokud zustane vetev trcici nahoru zelena, vloudila se chybicka.
Modřín převislý - opadané jehličky, 15.10.2007
Dobry den, ja jsem si take poridila previsly modrin, po prvni zime krasne obrazil, vyrasila nova vetev, ale bohuzel to nevypada na modrin. Takze ze stromku visi nekolik modrinovych vetvi a smerem nahoru trci vetev podobna borovici. Moc hezke!
Vertikutátor - provzdušňovač, 14.10.2007
Co to je travní fréza?
Výběr elektrické pily, 30.9.2007
Poradím jen tolik, že o el. pilách je tady toho už celkem dost včetně délek kabelu.
Tecumseh 3,5, 29.9.2007
Jaká koli investice do tohoto motoru je min. zdvojnásobení jeho hodnoty. Jinak řečeno nedal bych do něj už ani korunu a je jedno jestli českou nebo slovenskou.
Bouganvillea, 26.9.2007
Tato krasne kvetouci stredomorska rostlina u nas roste pouze v kvetinaci. Pres leto letnim(jeste ted se otuzuje) a na zimu do chladne, ale svetle mistnosti. Ja mam spise problem se strihanim, kazdy radi neco jineho a take pokazde jinak kvete. Poradi... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 22.9.2007
Se současnou VARI nespěchejte a počkejte si na novinky roku 2008.
Motor jikov, 16.9.2007
Na otáčkách záleží víc než si asi mylíte. Ony totiž mají přímý vliv na opotřebení spojky, která je taky na určité otáčky nastavena. A další věc - převodovka DSK 317 se vámi deklarovanou rychlostí  nepohybuje ani při 4800 ot/min na motoru.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika