Příspěvky uživatele - 11.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 10.8.2007
Ty výpočty jsou trochu zavádějící. Podle mě vám tam u těch čtyčtaktů chybý  celková cena za výměny filtru vzduchu a náklady na pravidelný pětiletý servis, protože ten je nutný pokut někdo chce mít záruku pět let. A já věřím, že chce každý. ... celý příspěvek >
Motor jikov, 10.8.2007
Plně respektuji vaše zkušenosti. Já ale tyto problémy prostě nemám.
Motor jikov, 10.8.2007
Pane ZT, se zkušenostmi s těmito motory je to rozdílné. Je otázka, kterých uživatelů se zde s váma podělí o jejich zkušenosti. Jsou lidé kteří na tento motor nadávají kudy chodí a já věřím že ty potíže mají a jsou lidé, kteří si ho pochvalují.... celý příspěvek >
Motor jikov, 10.8.2007
Na kvalitu a stáří pohonné směsy bych u těchto motorů moc nesázel. Určitě řada lidí, co onen motor mají, potvrdí, že motor v pohodě jede i na směs, která byla v nádrži, při dobrém uskladnění motoru, přes zimu. Chci tím říci že tyto motory nejsou... celý příspěvek >
Motor jikov, 10.8.2007
No a je to tady. Svíčka Brisk N 17C.
Motor jikov, 10.8.2007
Jasně, vyčistěte karbec, nezapomeňte na plovákovou komoru a když už tam budete mrkněte na jeho nastavení a po případě upravte ať je hladina jak se patří. Co se týká odporu při startování tak snad jen doufám že tam nemáte svíčku s dlouhým závitem.... celý příspěvek >
Stihl - Oleo Mac, 9.8.2007
Podle všeho to vypadá, že se u STIHLu sem tam oběví zmetek a u Oleo Mac sem tam dobrý stroj.
A co BS?, 9.8.2007
Ach jo, mám plnou kavesnici keců a dělám hrubky. Omlouvám se za slovo vymysleli.
A co BS?, 9.8.2007
Motor GX 65 moc neznám, ale vím, že svého času ve Vari začali říkat motoru GXV 160 motor GXV 65. Tak jestli nejde o toto. Označení 65 vymisleli ve Vari, zvedli mu otáčky na 3 800 až 900 aby měl přes šest kovní a rázem z něho byl motor profi o... celý příspěvek >
A co BS?, 9.8.2007
Vážený externí splupracovníku. Podělím se s váma o interní zkušenost. Mám motor Jikov k Vari do 92 roku s bezkontaktním zapalováním. Nemohu potvrdit poruchovost tohoto zapalování vlastně o něm ani nevím. A že by kontaktní zapalovaní, kde je klasický... celý příspěvek >
Benzínová sekačka Husqvarna R 152 SV, zkušenosti, 8.8.2007
Problém s tunelem se může projevit  při transportu více posečené hmoty. Může se přicpávat nebo uplně zacpat. Také na to bude mít vliv vlhkost trávy. Spojka nože je samozřejmě plus. Tenhle a mnoho dalších konfotních dolňků přispívá k ulehčení... celý příspěvek >
Brigs and Straton - porucha?, 7.8.2007
Pokut vím, tak Vari a.s. motory B&S nikdy na stojích s odstředivou spojkou nepoužívala. Tyto motory používaly tři firmy - Motor Jikov, Dakr a slovenský Agzat. Jak v průměru spojky osmdesát tak sto dvacet milimetrů.
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 7.8.2007
Vy máte možnost srovnání? Jinak ať to šlape!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika