Příspěvky uživatele - 147.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Snížení PH v půdě před zasetím nového trávníku, 23.11.2011
Po zrytí zahrady dostala půda zelený nádech. Je to důsledek nedostatku vápna v půdě, nebo naopak jeho nadbytek?
Pavlonie plstnatá, 30.10.2011
Nebojte se boční výhonky odstranit a vypěstujte si pěkný stromek.Myslím, že bude lépe je odstranit až na jaře, protože přes zimu mohou některé i omrznout ,Záleží na tom, v jakých klimatických podmínkách ji pěstujete.Sám jsem jich vypěstoval snad... celý příspěvek >
Prosím o radu - jakou hobby pilu pro manžela?, 27.10.2011
Když pročítám napsané doporučení, jímá mě hrůza a děs. To abychom se snad vrátili k ruční obloukové pile. Vůbec tazatelce nezávidím, jak se má v tom orientovat.
Rýč fiskars, 13.10.2011
Rýč Fiskars mám 12 let, každoročně s ním poryji 800m2 zahrady, včetně občasného páčení kořenů při likvidaci keř.rybízů a pod. Je stále jako nový. Důležité je, že mne po rytí nebolí záda.
Bílý povlak, 21.9.2011
Dobrý den. Mám doma malý kaktus. Ve spodní části je takovej bílej a zdá se mi že i splasklej. A horní část je krásná zelená a roste. Můžu se zeptat, kdybych spodní část odřízla, zakoření pak ten zbytek? Nebo jak to udělat aby zbytek zakořenil?... celý příspěvek >
Výsadba jabloně do drátěného koše, 20.9.2011
Mám na zahrádce hryzce. Starým stromům zatím neškodí. Teď chci vysadit jabloň. Můžete mi poradit správný postup výsadby stromku do drátěného koše, jako ochranu proti hryzcům?
Lze pěstovat česnek na stejném místě?, 19.9.2011
Nesázet po bramborách, cibuli, pórku, květinách s cibulí a po mečících. Po bramborách lze za předpokladu, že je sázeno v době, kdy klesne teplota trvale pod 9 stupňů. je to kvůli fuzáriím.
Jak zachránit lípu, 13.9.2011
Tak jsem letos tuto lípu postříkal 3x Baycorem. První postřik hned na jaře jsem uhodl, rez na listech se neobjevila, nebo jen velmi slabě, objevila se později na nových výhonech, to jsem postříkal pozdě, pravděpodobně jsem jen zamezil rozšiřování.... celý příspěvek >
Česnek po rajčatech, 13.9.2011
Jako předplodina česneku se nedoporučují brambory kvůli fusáriím, dále nesázet po hrachu, póru, nebo cibuli, ne po cibulnatých květinách a mečících.Vliv fuzárií lze ovlivnit pozdní výsadbou, kdy teplota klesne trvale pod 9 stupňů.
Palisádový obrubník, 12.9.2011
Nevím, jak ho máte vysoký, jsou různé druhy, ale obecně by mělo stačit 1\3 v zemi 2\3 nad zemí
Koniklec, 23.8.2011
Omlouvám se za chyby, odeslal jsem do bez přečtení, děkuji.
Koniklec, 23.8.2011
Ano v NP PODYJÍ jsem to několikrát viděl mám to i v září vyfoceno, nekvetla celá stráň ale několik rostlin a jen na1- 2 lokalitách asi z 8 o kterých vím. Považoval jsem to za anomálii.
Jahody, 6.8.2011
Já to řeším koupením Zeminy pro jahody- pytel kolem 100 Kč. do jamky, kde chci sázet sazenici hodím 2hrstě této zeminy, promíchám se stávající hlínou a sázím do toho sazenici jahody. Dělám to s úspěchem již nekolik let.
Mrkev, 1.8.2011
Své doporučení ještě upřesním: karotku tímto způsobem vysévám jen "zkušební plochu" cca 2m2 pro radost, Dělám to mnoho let, ale ne vždy vzejde osetá plocha na 100 procent mých představ. V tomto případě "zkušební plochu"... celý příspěvek >
Mrkev, 31.7.2011
ano, můžete vyset karotku na podzim, doporučuji v listopadu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika