Příspěvky uživatele - 217.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Závlaha stromů - kolik vody?, 15.7.2010
najlepsie tam dat 100 l na strom raz za mesiac, pripadne 2 tyzdnom... zavisi na pocasi. Prti normalnom pocasi nepolievat.
Aky to je strom na foto?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
chcem sa spytat o aky strom ide ked sa to z tej foto da vycitat. dik
Solární čerpadlo, 2.5.2010
prajem vela stastia bez filtracie
Co patří a co ne do kompostu, 22.3.2010
...pokial ide o zavaraninu brectanu na sladkokyslo, tak je moc kysely ...inak sa rozlozi vsetko, mozno to bude trvat trochu dlhsie ale urcite sa rozlozi.... aj 10 kubikoff brectanu
Prosba o radu, 20.2.2010
pane J.S podla toho co ste pisali mam zrejme karburator nastaveny spravne i ked neviem ci bol nastavovany, palivovy filter je v poriadku.Teraz som ju bol skusat a pila neskapinala vobec.Moja chyba zrejme som moc sponoval retaz.,teraz ju sponujem ze... celý příspěvek >
Zkušenosti s filtrací, 5.2.2010
mam 6 kubikov a o koi ani neuvazujem
Ékonomické čerpadlo, typy, názory, skúsenosti, 5.2.2010
ja to vidim na pouzitie, ake sa od toho ocakava....ako dodatkovy stroj... hodit to do pobreznej zony v tych najvacsich teplach, nech to tam "kmita"...urobi sa z toho taky vnutorny tok, bez pritoku a otdtoku. Mohlo by to pomoct pri prehrievani vody
Doma dělané filtrace, 24.1.2010
Neviem, len taka intuicia...  Je pravda, ze nasavanim vody cez drenazku by sa dalo vyuzit tak, ze by sa cerpana voda dala este prehnat cez nejaky potocik, vodopad cokolvek. Prehriata voda z pobreznej zony by sa tahala dole, kde by sa... celý příspěvek >
Technicka otazka, 22.1.2010
Dobry den, mam otazku... Co sposobuje ze pila ked je zapnuta a polozena na zemi tak skacka..Velmi ma to zaujima???...poradte
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Takze mi nezostava nic ine len brat pilu s mensim vykonom
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Ale napriklad richlovarna kanvica ma odber 1800 W a je to uplne v pohode a idu este aj dalsie spotrebice a istic to zvlada
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 28.12.2009
Nevedel som, ze tlacim fotky na foto lepenku a nie papier
Výsadba břečťanu na zimu, 16.11.2009
Ak by bola sucha zima nezabudnite poliat.  Castou pricinou vymrznutia rastlin je aj oslabenie z dovodu nedostatku vody. V novembri zasadena rastlina nebude mat dostatocny korenovy system, moze byt slabsia.
Drevo na údenie, 16.11.2009
Cela rastlina je jedovata okrem kvetov. Pri udeni to nemusi vadit, ale radsej si to overte!
Vzduchování, 13.11.2009
Na nete som nasiel nieco ako aeracnu hadicu z plastu. Ma funkciu ako aeracny, prevzdusnovaci kamen. Iba vzhladom na velkost porov produkuje omnoho mensie bublinky.  A tym ze to je hadica mate vzduchopvaci kamen 10 m dlhy! Velmi by sa hodila.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika