Příspěvky uživatele - 46.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blenheim?, 11.2.2013 Obsahuje fotku
Mám blenheimskou renetu na zahradě po dědovi, je to vysokokmen o výšce 12m a průměr koruny je zhruba 15m a stáří asi 90let.Pravidelně rodí asi tak 4 metráky jablek a nikdy nebylo nic prořezáno.Mám tak zaručenou úrodu na mošt a uskladnění.Tato jablka... celý příspěvek >
Řez třešně, 31.1.2013
Myslíte, že je vhodné ten "bezpečnostní" řez provádět v předjaří, než vyrazí pupeny, anebo počkat až po sklizni ("sklízet" metodou řezu)? Ve spodní části jsou "novější", mladé větve, které mají větší a šťavnatější třešně, než i ty na špici. Třeba... celý příspěvek >
Řez třešně, 31.1.2013
diky za reakci. Zeptam se Vas, jakou vyzivu nebo hnojeni mate na mysli.. U tak velkeho stromu ani netusim, jak by hnojeni mohlo vypadat..
Řez třešně, 31.1.2013 Obsahuje fotku
jeste pripojuji druhou fotografii zblizka..
Řez třešně, 31.1.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, pred sesti lety jsem koupil zahradu, kde byla cca 40-leta, vysoka, bohate plodici tresen (nejaka rana odruda, tresne byvaji uz v cervnu). Behem poslednich par let zacala stagnovat a odspoda prosychat. Je vhodne nechat tresen dozit... celý příspěvek >
Kdo zná název trávy?, 30.11.2012
Ostřice odchylná-Carex appropinquata Jana. D
Slivovice - kvas, 21.11.2012
Trochu jinačí dotaz.Mám v sudu 120l kompotů po mé tchýni a nevím jak to zakvasit-kompoty by měly být sterilní a tak si myslím že samy nebudou kvasit.Je tam jistě potřeba dát nějaký iniciátor, stačila by dát drcená jablka?Nebo kvasnice? Díky za radu... celý příspěvek >
Zinnia, 16.10.2012
Mám dotaz na téma zinnia.Pěstuji je už spoustu let a dnes jsem uviděl něco co nepamatuji.Okolo 15.srpna jsem uřízl květ kaktusové zinnie a dal do baňaté vázičky ženě pro radost na západní okenní parapet.Květ zůstal úplně neporušený a nějak jsme na... celý příspěvek >
Postřik plevele pod thůjemi, 27.9.2012
Může thůjím uškodit i selectivní herbicid? Děkuji
Postřik trávy a plevele pod thůjemi, 25.9.2012
Mohu provést postřik totálním herbicidem pod thůjemi? Nepoškodím thůje? Díky za odpovědi
Copak je to za rostlinu?, 2.8.2012
To bude asi Guzmania, druh nevím JanaD
Bilance 18.5 - mráz, 22.5.2012
Mám zahradu v Žamberku a v Sopotnici a můžu říct že to je katastrofa.Vlašské ořešáky, jasany spálené úplně, třešně,višně plody tak na 70%.Jabloně vypadají docela dobře, stejně tak i hrušně.U baráku mám čačanskou a ta je obalená a bez poškození.Ve... celý příspěvek >
Vymrznutí ozdobnice, 12.5.2012
Určitě bych ještě chvíli vydržela, ta příčně pruhovaná obráží každý rok později, než ostatní trávy, také jsem vždy na pochybách, zda přežila a nakonec vyrostou velké trsy. Jana D.
Odrůda St.Martin, 28.4.2012
nemáte informace o odrůdě St.Martin??? Dík.
Hledám skalničku na jaře žlutě kvetoucí, 15.4.2012
Je to určitě tařice skalní, mám ji na skalce a kvete nádhernými žlutými květy v době kdy začínají kvést floxy.Jejím žlutým květům se nic nevyrovná.Vypěstoval jsem si je ze semínek a samovolně se mi vysemeňují na skalce a dělají nádherné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika