Příspěvky uživatele - 35.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nespálí jižní slunce?, 26.12.2009
Přidávám souhlas. Sanvitálii pěstuji na jižním okně v samozavlažovacím truhlíku a je pokaždé krásná Také mám na tomto místě krásný pletrantus
Floxy, 16.8.2009
Dobrý den, ještě bych i já se zeptala: a to - co děje, že listy floxů jsou najednou zešedlé a pak uschnou. Je to nemoc? A jak preventivně proti ní zasáhnout, ale abych nezničila květ, či okolní rostliny (lilie). KUL
Bobkovišeň - jak se nazývá nízký kultivar?, 2.8.2009
Pěkná je Zabeliana, jde opravdu do šířky a nekvete tolik jako Luyken, což je zajímavé pro ty, kterým květy vadí. Zabeliana jde do 1,5 maximálně a prý snáší i slunečné stanoviště. Půdopokryvná a krásná je Mount Vernon, mám ji a funguje výborně, ale... celý příspěvek >
Jak rychle roste bobkovišeň?, 2.8.2009
Mám zkušenost, že čím razantněji střihnu - ale ne do dřeva - tím víc a bohatěji obrazí. Nebojte se ji zastřihnout, střihem jen podpoříte růst. Bobkovišeň chce dost vody a mně se osobně osvědčila hořká sůl proti žloutnutí listů. Jinak zatím moc... celý příspěvek >
Zlatice zakrsla - kveteni, 9.7.2009
Dekuji za reakci, tak ja ji dam jeste pristi jaro sanci a pak asi taky pujde ven :-)
Zlatice zakrsla - kveteni, 4.7.2009
Prosila bych o radu. Minuly rok v lete jsem vysadila Zlatici (zlaty dest), zakrslou formu. Na jare jsem se tesila, ze pokvete, ale vubec nekvetla a rovnou obrazila zelenymi listy. Kde se stala chyba? Dekuji za odpovedi. Petra
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 18.10.2008
Kde se dá koupit tato chemie na krtky - Phostoxin, Delicia Gastoxin a Polytanol? V zoufalství nad zničenou zahradou bych použila cokoli. Dík Ema
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
myslím, že ti se s tím nějak psychicky vyrovnají :-D
destilační přístroj, 9.7.2007
Tone není pravda a deflegmátor plněný kroužky nebo trubičkami musí fungovat i při takovém neekonomickém pálení elektřinou jak uvádíte. 
destilační přístroj, 9.7.2007
Předek destilatu ser musí oddělit neboť neobsahuje jenom metanolmale i lehčí produkty - ketony, aldehydy zkrátka různé nepříjemné pachy.
destilační přístroj, 9.7.2007
To neplatí u azeotropních směsí!
destilační přístroj, 9.7.2007
Měří se v hlavě kolony /deflegmátoru/ destiluje od 67 do 90 stupňú celsia nutná opětovná destilace předky vylít! Čau.
Cibulky lilie - na zimu ven?, 31.3.2007
Jen oprava k odpovědi. Lilie nemají hlízy, jsou to cibule.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika