Příspěvky uživatele - 104.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 23.2.2011
Takové diskuze já mám rád. Zas tolik těch papírů nepotřebujete. Jen aby jste měl lepší pocit tak ta registrace do zemědělského podnikatele, a pak už jen což mnozí zahradníci samozřejmě nedělají UKZUZ. Akorát o vás budou vědět, ale stejně jestli... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 23.2.2011
Prostě stačí požádat o zápis do seznamu zemědělského podnikatele, zaplatit poplatek 1000kč a můžete prodávat. UKZUZ by to měl vědět, že provádíte sadbu a kontrolovat její odrůdovou pravost, a škůdci či choroby, ale jak říkám oni na to tak trochu... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Zkuste najít něco zde. Též se těším na další diskuzi. S pozdravem A.L.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Je to tak :D ale tak jsou lidi jako vy, já a další co to vypěstují dělají to rádi a s láskou, a lidi co si to koupí v akci za 4,90 což je pro nás nesmyslná cena. Počet pěstitelů zeleniny v České republice zatím klesá a to i počet samozásobitelů... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Oj oj kytičky jdou mimo mě, ale myslím si že u kytek je to stejné. Člověk si chce koupit žíhanou růži tak si ji koupí v květu, takže u kytek to bude asi ještě jednodušší. Ale většinou děláme kytky jako sadbu k sušení což je achillea, limonium,... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Mě osobně se to nelíbí, ale skutečně můžete mít vzdělání zdravotnické nebo být automechanik, ale podnikání v tomto oboru je to pro vás výhodou. Ne není nutné mít vzdělání v zemědělství
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Ještě jsem zapoměl, že k tomu všemu co vám tady píši předchází na úřadě osvědčení o zápis zemědělského podnikatele.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Předpokládá se, že pokud podnikáte v zahradnickém oboru, děláte rychlírenství zeleniny, sadbu, tak děláte více kusů než je určitý limit, kde není nutná kontrola. Ovšem nějaký úhon přijít může. Uvedu jako příklad že uděláte 1000 paprik tzn. že jste... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Toto se vztahuje na farmu, pozemek, rodinu jako na celek nikoliv na jednoho občana. Tedy pokud například bydlíte se ženou a třemi dětmi máte stále stejný limit jako kdyby jste byl sám.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Nemáte za co děkovat pane mičurinec. Samozřejmě mrkev byl špatný příklad :D kdyby vás ještě něco zajímalo ptejte se rád zodpovím. :D
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 22.2.2011
Krásný dobrý den. Zajisté tzv. prodej ze "dvora" je možný. Hlásit to třeba nikde není, ovšem jste limotováni určitým počtem vajec, slepic, mrkví apod. týdně. Co se týče poznámky hnojení, pesticidů tak to provádí UKZUZ, ale také kontrola je nutná... celý příspěvek >
Odrůdy paprik, 18.1.2011
Samozřejmě papriky jakožto i ostatní druhy zelenin lze do agroperlitu vysévat. Je ale třeba si uvědomit, že neobsahuje žádné vyživovací látky pro správný vývoj rostlin, a proto je třeba je přibližně po 2-3 týdnech dle vývoje přepíchat do substrátu... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 8.12.2008
S tykví fíkolistou jsem měl také problémy, že plody pořádně nebyly. Ale dobrou podnoží je tykev Azman F1, ale je špatně k sehnání. Ale semo má také nějakou podnož pod melouny. S tou ještě nemám zkušenosti. Ale příští rok ji zkusím také.
Roubovaný meloun, 17.9.2008
melouny se roubují aby se zvětšila kořenová soustava, jelikož melouny jsou vyšlechtěny v oblasti, kde má velice příznivé podmínky a tak jim stačí malá kořenová soustava. Ty podmínky ale u nás zdaleka nejsou tak dobré. Proto meloun roubujeme na tykve,... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 15.9.2008
Roubování má určitě smysl. Vloni jsem nerouboval a u nás vyrostl největší 5,98kg. ostatní měly v průměru asi tak 3 kg. Letos jsem narouboval melouny Lajko II F1 a Crimson sweet a největší měl 10,48kg. Pod pět kg jich moc nenarostlo. Průměrně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika