Příspěvky uživatele - 38.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trativod, 22.12.2010
Děkuji za vysvětlení. Zkusíme s tím na jaře nějak pohnout a pokud to nepůjde pročistit, nezbývá, než vykopat a udělat nový trativod. Všem děkuji za příspěvky. Dana
Trativod, 20.12.2010
Děkuji za rady, nevím z čeho je ten tradivod dělaný, myslela jsem že jsou to nějaké trubky, ale byl dělán určitě více jak před 15 lety. Zkusíme to projet tou tryskou a tlakem vody. Myslela jsem, že se dá použít nějaké protahovadlo, nebo tak... celý příspěvek >
Trativod, 17.12.2010
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, jak vyčistit nebo tzv protáhnout trativod. Koupili jsme zahrádku a máme tam zahradní sprchu s trativodem cca 10m, ale voda dobře neodtéká a nevíme kde je vývod. Trativod by měl vytékat za zahradu na louku.... celý příspěvek >
Lilie a ostatní, 10.11.2010
Rozinko, ty jsou nádherné, lilie miluju. Jen bych se chtěla zeptat, nemáte problém s hrabošama nebo s krtkama? Já si letos poprve zasadila lilii a z hrůzou čekám, kdo mi ji během zimy sežere. Dana
Mini vajgelie, 27.10.2010
Má zelené lístky, momentálně je vysoká asi 20 cm a pěkně košatá. Kultivar neznám, když jsem ji kupovala, paní mi to říkala, ale zapoměla jsem to.
Mini vajgelie, 26.10.2010
Možná to bude keřík jen těch 80cm vysoký... já totiš nevím kam ho zasadit, kolik bude zabírat místa... mám jednu vajgelii normálního vzrůstu tmavě růžovou, ale ta mini vůbec nevím jak bude velká... vysoká a široká... Dana
Mini vajgelie, 26.10.2010
Dobrý den, letos jsem si koupila na Flóře v Olomouci mini vajgelii. Pěstujete někdo tento keřík? Jak hodně vyroste do šířky a výšky? Můžete mi prosím poradit? Když ji budu vysazovat, nevím kolik bude potřebovat prostoru. Na netu jsem nic nenašla.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika