Příspěvky uživatele - 159.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.10.2013
Ano je spíše vodová, velmi šťavnatá a má typicky muškátovou vůni. Některé velkoplodé tykve (např. typu Buttercup, Pink Jumbo Banana a jiné) mají pevnou, suchou dužinu, ale muškátová tykev Sucrine du Berry je úplný protiklad a proto její využití... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.10.2013 Obsahuje fotku
No to je prostě nádhera! To je velkopěstitelství v praxi. Můžu se zeptat na jaké ploše tykve pěstujete? Zimní tykve se dají spotřebovat k různým účelům a při správném skladování některé vydrží i přes rok, ty lagenárie jsou krásné ale co děláte s... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 5.10.2013 Obsahuje fotku
Ve srovnání s minulými lety mi přijde, že letošní úroda tykví byla o něco slabší (alespoň u mě). Možná to bylo způsobeno velmi zpožděným nástupem jara a sice velmi teplým, ale suchým létem. Rád v pěstování tykví experimentuji a tak vedle osvědčených... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 8.4.2013
Nevím, kdy a jaký šunkovar jste kupoval, ale já ho kupoval nedávno a i ten nejlevnější z nabízených stál 300Kč a to byl dokonce v akci. Je hliníkový s pokličkou s přítlačnou pružinou, název Orion 50 a ještě cosi. Dokonce ani na internetu jsem žádný... celý příspěvek >
Jak poznám, že už je slepice vynešená?, 8.4.2013
Zdravím chovatele! Nevím, jestli to vám starým harcovníkům, i těm méně zkušeným nebude znít jako totální kravina, přiznám se, že i mně to znělo jako sci-fi, když jsem to poprvé četl, ale v jedné knize o půstu psal její autor, že když necháte vynešené... celý příspěvek >
Althanova renklóda - problém s plody, 18.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě několik let starou Althanovu renklódu a letos poprvé má velkou násadu plodů. Při odkvětu jsem provedl postřik proti pilatce a těšil jsem se na úrodu. Dnes jsem však zjistil problém - plody jsou viditelně v... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 16.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, z hlediska pěstování rajčat hodnotím letošní sezónu jako velmi dobrou. Letos jsem pěstoval asi deset odrůd tyčkových rajčat a žádná mě vyloženě nezklamala. Nejlepší se mi zdály tyto odrůdy: Bejbino F1, Pollicino F1, Start F1 a nedám... celý příspěvek >
O jakou housenku se jedná?, 6.8.2011
Díky za nápovědu pane Josefe, zbytek jsem si dohledal sám na internetu. Skutečně se jedná o lišaje, a to lišaje vrbkového. Ještě jednou díky. M.S.
O jakou housenku se jedná?, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo znalý pomoci s určením o jaký druh housenky se jedná. Je dlouhá asi 8 cm, široká asi1 cm, barva je černošedá, na těle nemá chloupky. Směrem k hlavičce se výrazně zužuje, bok hlavičky je světlejší než zbytek... celý příspěvek >
Lilkoviště, 6.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, i já se připojuji se svými lilky. Pěstováno ve skleníku (JV okraj Českomoravské vrchoviny). Ty dlouhé protáhlé jsou odrůda Violeta, ty široké, soudkovité odrůda Black Beauty. Zdravím všechny pěstitele a přeji lepší počasí. S pozdravem... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, jak pročítám poslední příspěvky pana Ing. Halase, tak si uvědomuji, že má možná pravdu s tou záměnou těch dvou odrůd tykví - Gialla di Napoli a Lunga di Napoli. Minulý rok se mi totiž podařilo sehnat z Německa italskou odrůdu... celý příspěvek >
Slimáci, 30.1.2011
Srp je lepší a rychlejší jak nůžky, sběr a solení je zdlouhavé, o plechy nechci zakopávat, vanish je účinný ale svinstvo. Řešením je pěstovat jen to, co nemusej, česnek rajčata nebo křen jsou v pohodě, zeleninu stejně nemá moc cenu... celý příspěvek >
Rajčata dvoumetrová, papriky nic, 27.11.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, Já myslím, že pěstovat papriky i rajčata v jednom skleníku je možné. Sám to tak dělám, záleží jistě i na místních podmínkách a dalších faktorech. Proč se zadavateli nedaří zároveň pěstovat papriky i rajčata ve skleníku nedokážu přesně... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 9.8.2010
Chci se zeptat jestli nevíte čím to může bít za studena nemůžu miniho nastartovat. Musím vždycky sundat ten dekl z karburátoru a stříknout tam trochu benzínu a takle třeba desetkrát za sebou než se chytne, Čím to???,
Komule, 20.6.2010
Letošní tvrdá zima dala zabrat různým okrasným keřům, zejména komuli a popínavým růžím. Naše komule dorůstala výšky kolem 150 cm, byla již velmi rozrostlá a bohatě kvetla. Myslel jsem si, že je po ní - většina pomrzla, naštěstí pomalu znova obráží... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika