Příspěvky uživatele - 82.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení okrasné trávy, 11.2.2015
...taky jsem jim napsala, jak radil pan Josef, a doufám, že se ozvou. Nejspíš ale máte pravdu a ta tráva stejně nebude vhodná pro naše klima, což je opravdu škoda, je moc pěkná... linda
Určení okrasné trávy, 9.2.2015
Ze všeho nejvíc mi to připomíná obří kavyl vláskovitý (Stipa tenuissima), což je moje velmi oblíbená travina - a tato obří varianta by se mi taky líbila, kdyby někdo dohledal, co to vlastně je... :) linda
Určení okrasné trávy, 9.2.2015
...myslím, že ne, fotka je z webu - adresa je v mém prvním dotazu na konci... linda
Určení okrasné trávy, 9.2.2015 Obsahuje fotku
...ještě jedna fotka, pokud by to pomohlo...
Určení okrasné trávy, 9.2.2015 Obsahuje fotku
Poznáváte někdo tuto trávu (veliký trs napravo od středu)? Výška, zdá se, skoro 2m. Foto je ze zahraničního webu, takže to může být cokoliv :) díky, linda  
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 5.2.2015
Moc děkuji všem!! Vyberu z toho, co radíte a každý rok něco přidám na zkoušku - co poroste u nás, poroste všude :)linda
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 3.2.2015
Prosím o doporučení odrůdy rajčete pro vlhčí podhorskou oblast, u lesa. Ráda bych pěstovala venku, bez stříkání, záhon je slunný, teplý, krytý domem (skleník je zatím nereálný). Hlavní kritéria jsou: co největší odolnost proti plísni bramborové a... celý příspěvek >
"Kalinožrout", 31.1.2015
Já myslela, že když to nastříkám na ty housenky, tak je to zlikviduje dřív než zalezou do půdy - loni mi ožraly kaliny obecné, tak se to letos chystám vyzkoušet... linda
Gladioly, 31.1.2015
...které odrůdy by se nemusely sklízet... - nejspíš Vás zajímají velkokvěté odrůdy, ty já nemám, ale zcela spolehlivé jsou některé botanické druhy (Gladiolus italicus, communis, imbricatus), občas se dají sehnat (loni myslím měli imbricatus v... celý příspěvek >
Keře se žlutými listy, 31.1.2015
...však ono se to bude někomu hodit, až bude vyhledávat ve fóru... (nejspíš mně, až to za rok zapomenu :)
"Kalinožrout", 31.1.2015
česky bázlivec kalinový, chemický postřik Calypso 480SC, pokud chcete zkusit ekologickou variantu (bez záruky :) tak 100 ml oleje (kuchyňský) + 100 ml Jaru, naředit cca do 1 L, protřepat, postříkat. Množství jednotlivých složek nutno vyzkoušet -... celý příspěvek >
Keře se žlutými listy, 31.1.2015
...ještě snad Physocarpus opulifolius Dart’s Gold, Viburnum lantana Aureum, Kerria Chiba Gold, Weigela florida Olympiade, Sambucus nigra Aurea, Sambucus racemosa Sutherland Gold, Philadephus coronarius Aureus, Rhus typhina... celý příspěvek >
Poraďte svídu se žlutými výhony, 20.1.2015
Děkuji Vám, zkusím tedy Flavirameu a případně nějaké vrby (zatím jsem našla S. vitellina)
Poraďte svídu se žlutými výhony, 20.1.2015
Sháním svídu (Cornus) se žlutými výhony pro zimní efekt. Napadá mě ale jen C. sericea/stolonifera Flaviramea. Poradíte mi ještě nějaký další, pokud možno u nás sehnatelný kultivar (kde?)? Díky!! :) linda
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 7.7.2014
...nebo Geum Mrs Bradshaw (= Fireball). Ještě mě napadly trvalkové mochny - Potentilla Volcan, Monsieur Rouillard nebo Gibson’s Scarlet :) linda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika