Příspěvky uživatele - 196.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Černý je polyethylen, nikoliv polypropylen.
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
"Cenově se mi docela zalíbil ten Dolmar, ale značka mi vůbec nic neříká - nepatří do kategorie Alko apod?" Ne :-)
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Boční výhoz má výhodu v tom, že tráva v bubnu cirkuluje kratší dobu a sekačka o něco snáze seče vyšší trávu. Mám sekačku, která umožňuje boční i zadní výhoz, a boční je opravdu poznat. Jinak louka nemá tak hladký povrch jako zahradní trávník, vysoké... celý příspěvek >
Sekačka Weibang WB 536 SB V-DOV, 2.7.2010
Na WB žádná třecí spojka není. To jenom nějaký trotl špatně přeložil termín "třecí segment" (v originále nazván "friction segment"), a všem prodejcům se to náramně hodí do krámu, protože si každý představí spínací třecí spojku nože, kterou mají... celý příspěvek >
Motorové kolečko Muck Truck, 20.6.2010
Já jsem si muck truck půjčil na stavbu z toho důvodu, že vyjede po schodech - jen tak - bez fošen. S kolečkem betonu bych se tam asi zabil. Výborná věc, jen kdyby stála tak polovinu. Skvělá manévrovatelnost, stabilita, otočí se na místě a uveze... celý příspěvek >
Motorové kolečko Muck Truck, 19.6.2010
Je jasné, že když někdo shání přímou náhradu za kolečko, které projede dveřmi, vyjede přes schody po fošně (muck truck ani fošnu nepotřebuje), či se s ním potřebuje otočit mezi záhonky, bude jasná volba "něco" s 2,5 tunovým vlekem. Ostatně... celý příspěvek >
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
K tomu už chybí jen sudy ze Spolany namísto svahovek. Zamořit si zahradu, a možná i spodní vodu, fenoly z dubových pražců, je hloupatý nápad.
Voda ze studny, 6.6.2010
Tvrdost vody je dána obsahem minerálů v ní, a ty jen tak ve studni nezmizíte. Asi jedinou možností je použití katexové filtrace. Ještě existuje magnetická úprava vody, kdy minerály z vody nezmizí, ale po určitou dobu, tuším 48 hodin, se neusazují v... celý příspěvek >
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 24.5.2010
Tazatelka hned v úvodu píše:  Manžel sice pro tyto účely koupil motorovou strunovku - ta je ale na mně moc těžká.
Mega 4750 LKT nebo Ibea 4727 SP?, 23.5.2010
Snad se to nezvrhne v akademickou debatu :-). Pokud jde o valivá dvouřadá ložiska, bývá problém na vnitřní straně šasi, kde bývá krytí horší. Když to vezmu stručně, valivá ložiska na spoustě sekaček jsou mizerná, a pouzdra téměř neexistují, protože... celý příspěvek >
Mega 4750 LKT nebo Ibea 4727 SP?, 23.5.2010
S těmi pouzdry je to přesně naopak. Pouzdrům prach a nečistoty nevadí tolik jako valivým ložiskům. Samozřejmě lze kluzným pouzdrem nazývat i díru v plastovém kole a skrze ní prostrčený samořezný šroub, ale pouzdra z tvrdého silonu či teflonu jsou na... celý příspěvek >
Sběr trávy u Honda HRZ 536, 23.5.2010
Že se textilní koš ucpává, a že se ucpává více než plastový, to je pro mne překvapení. Mám zkušenosti zcela opačné. Pořídil jsem si k plné spokojenosti textilní koš, protože plastový se rychle ucpával, navíc časem popraskal a ulámal se v úchytech.... celý příspěvek >
Mega 4750 LKT nebo Ibea 4727 SP?, 22.5.2010
Motor Lamborghini LM 700 je made in Italy. Servis má katalog s rozkresem dílů, a prý s nimi není problém nicméně distributor je garland, takže distribuce dílů nemusí být z nejsvižnějších.
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 22.5.2010
30 m není tak moc. Pořídit kabel s větším průřezem. Já mám Ergo z Jevíčka 550W s 30 m kabelem. K jističi je to dalších 10 m a někdy ještě používám 15 m prodlužovák, a přesto šlape asi 15 let bez potíží. Průřez kabelu, který je pevnou součástí... celý příspěvek >
Itest, 16.5.2010
No, přiznám se, že když někdo napíše, že traktor má plastová pouzdra v kolech, přestože má pouzdra z kalené oceli, mám pocit, že už to není houpání, ale mlácení o zem. Oproti tomu CG prý má valivá ložiska ve všech kolech. Valivá ložiska jsou vždy jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika