Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 11.10.2011
U nás bylo letos slimáků nesrovnatelně méně oproti předešlým rokům. Takže za mě se splnila "předpověď" pana doktora Vysloužila, (a to jsem dnes při úklidu zahrady našla dva kousky)
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
Olino, mám to stejně jako vy. Roky jsem se snažila pěstovat hortenzii velkolistou - přesazenou z těch krásných kvetoucích květináčů. Rostliny silné, kořenový system.. OK vše, až na to, že každoročně vymrzla a pokud vykvetla, tak koncem srpna dva... celý příspěvek >
Hosta, 4.10.2011
na zimu ji ostříham
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 28.9.2011
ve městě na balkoně mezi činžáky mám už roky stříhaný smrk pichlavý (prostě nálet z lesa), kdybych ho tak v květináči nechala na venkově na zahradě, tak zmrzne. Záleží prostě jak je místo chráněno
Hnednuti a opadavani listu rododendronu - co s tim?, 25.9.2011
Lído, některé skutečně obrazí od spodu, zdá se mi, že ty obyčejné bílé nejrannější... Vidíte to také tak?
Listnáč s ostře pilovitými protáhlými okraji, 25.9.2011
to je zas detektivka..to jsem zvědavá, jak to dopadne
Listnáč s ostře pilovitými protáhlými okraji, 25.9.2011
pane Josefe, vy nás zase zkoušíte..:)
Hnednuti a opadavani listu rododendronu - co s tim?, 25.9.2011
A to je nějaký pokojový rhododendron, že ho máte v květináči? Pokud ne, tak po zakoupení nutno přesadit do rašeliny smíchané s kompostem, hnojit před květem (brzy najaře) a po odkvětu, když nasazuje další poupata na příští rok. Během sezony ještě... celý příspěvek >
Pivoňky, 2.9.2011 Obsahuje fotku
Dřevitou pohnojím na jaře kompostem a cereritem, další kompost ještě tak jednou dvakrát v létě, hlavně po odkvětu, mám hodně vysychavou půdu. Před květem kristalon na květ. Občas zaliju. Nestříhám, na zimu nijak nechráním, jen kompost.Obrázek je... celý příspěvek >
Přísavník pětiprstý (psí víno) - stříhání, 5.8.2011
můžete ho každý druhý, třetí rok ostříhat na hlavu, až k zemi, odkud vyrůstá. Šlahouny z plotu servat a zase čekat jak poroste a plot se bude měnit navíc, po každém ostřihání zesílí.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.7.2011 Obsahuje fotku
moje denivky..
Magnolie - mraz, 28.7.2011
Přesně tak, magnolie letos omrzly, ale teď už jsou dávno OK. Ta vaše to má horší v tom, že byla letos zasazena, o to víc musí bojovat. Ještě je čas, vzpamatuje se
Co s touto broskvoní?, 28.7.2011
Uf, tak já to zkusím, tuto broskev budu mít jako učební material. Uvidím, jak zvládnu řez, péči a jarní řez. Jinak se to prostě nenaučím. Pánové děkuji za komentáře, bála jsem se, že na mě budete tvrdší. Máte se mnou trpělivost, moc si toho... celý příspěvek >
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011
no no no, zas taková sranda to není, stačilo by
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Josefe, vrrr!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika