Příspěvky uživatele - 161.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlatý déšť, 5.10.2009
Dobrý den, mám jeden dotaz týkající se keříčků zlatého deště. Vím, že to není správný botanický název, ale jde mi o tu zářivou žlutou krásu, která kvete na jaře a v období velikonoc. V loni na jaře jsem koupila jednu sazeničku, řekla bych, že tak asi... celý příspěvek >
Kvas s třtinovým cukrem, 5.10.2009
Dobrý den, my dáváme glukopur - hroznový cukr a je to výborné. Není v pálence cítit, nepálí a neznehodnocuje ji. Můj otec dává třeba med, když ho má více, ale cenově si myslím, že to je zhruba stžejné. Ten hroznový cukr je hlavně rychlejší. Ať to... celý příspěvek >
Králíkárna, 4.9.2009
Dobrý den. Chtěli bychom na zimu našim ušákům postavit novou králíkárnu a pořád dumáme, jak na to, jak by měla být velká a tak. Nemá někdo zaručeně osvědčenou radu, nebo alesdpoň nějaké zkušenosti o které by se podělil? Mí rodiče kdysi použili starou... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 13.7.2009
A jak Ti nakažení nakazí ty další hajzlíky? nějak si to předají? Děkuji
Slimáci? Vím jak na ně, 9.7.2009
Ach jo,  Feramol už mě letos stál tak 3.000,-Kč a slimáci jsou stále všude. Kolem naší zahrady další tři téměř neudržované, sečené jen tam, kde není "šáší" a tak si hoši hezky směle vykračují. Sběr jsme aplikovali týden, čtyři lidi... celý příspěvek >
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 7.7.2009
Jak praví předešlá reakce, je to nádhera  Tohle je můj sen, ale nějak nemám nervy, čas a trpělivost. Zahrádka, kterou mám je založená na skládce(cihly, bugr, hrůza) slabě zavežené hlínou (dědictví po lenivém tchánovi) a vzhledem k tomu, že se už... celý příspěvek >
Clematis, 7.7.2009
Dobrý den, taky bych chtěla požádat o radu ohledně pěstování plaménku. Bydlíme v horách (podhůří Jeseníků) a tak je zima od jara do jara. Teď v létě je krásný, bohatě kvete, ale nevím, jak a co s ním na zimu. Mám ho ve velkém květníku, vine se po... celý příspěvek >
Uchování hotového kvasu z třešní, 7.7.2009
Dobrý den. Tak si tady čtu, jak se dá a nedá udělat pálenka z třešní... Máme na zahradě dva krásně obsypané stromy třešní, které nejsou ještě zcela zralé (prý akorát k zavaření) a už v loni nás napadlo udělat z nich pálenku. Zradila mě ale rada mého... celý příspěvek >
Čím nahradit Sumithiol? - květilka na cibuli, 12.6.2009
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, čím lze nahradit Sumithiol, který se používal jako postřik k vyhubení květilky cibulové. Pátrala jsem po něm, ale údajně již není k sehnání, vbec se nevyrábí? Musí úpřece být nějaká náhrada. Děkuji moc za rady a... celý příspěvek >
Květilka - zlikvidovat záhon?, 12.6.2009
Dobrý den,  taky se potýkám s květilkou, alre jak jsem tak zjišťovala, přípravek, kterým by se dala cibule postříkat a tak i zachránit se přestal vyrábět a není již k dostání. Nemohl by mi někdo poradit, jak mám tedy cibuli ošetřit, abych o ni... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika