Příspěvky uživatele - 209.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez? Stihl fs130?, 4.7.2010
Se Stihl FS 130 pracuji 3 roky a nádrž při plném nasazení mi vždy vydrží více jak 35 min. (stále na plný plyn). Pokud jsem nucen při práci motor z rozličných důvodů zastavit (např. zvoní mobil), daří se mi s menší obtíží (vytočení... celý příspěvek >
Čím je vhodné sekat vysokou trávu?, 17.6.2010
Když už jste to posekal klasickou kosou, proč to ještě chcete sekat strunou? Proč to strniště nepřejedete tou rotačkou (Vega)?
Sběr trávy u Honda HRZ 536, 31.5.2010
A k tendenci chcípání motoru (při volnoběhu): To mi Honda dělala když byla nová a v horkých dnech při plném pracovním nasazení při vysypávání koše (když jsem snížil otáčky na volnoběh a motor byl rozhicovaný). Při první servisní... celý příspěvek >
Sběr trávy u Honda HRZ 536, 31.5.2010
Jsem nucen sekat 537 HRXkou velké plochy a sekám s ní třetím rokem téměř denně různě velkou a různorodou trávu (někdy i hodně mokrou když není zbytí a je špatné počasí jako letos), ale aby se mi ucpal výhozový tunel v plastovem šasi jsem nikdy... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 24.5.2010
Po příchodu domu jsem ale po bližším pročtení viněty zjistil, že i ten doporučený Denicol je minerální 
Olej pro sekačku 4T Honda, 24.5.2010
Honda v návodu předepisuje do motoru GCV 190 olej Shell Helix Super. Když jsem jej šel do autorizovaného servisu Honda koupit a řekl jsem co chci a do čeho, vedoucí technik se mi téměř vysmál, že tento olej je minerální a už se v dnešní... celý příspěvek >
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 23.5.2010
Akumulátorové strunovky nebrat, malá výdrž, výkon a problémy s baterií (nevydrží ani polovinu deklarovaných nabíjecích cyklů).
Sběr trávy u Honda HRZ 536, 23.5.2010
Mám HRX 537 a látkový koš ve kterém se miniaturní otvory při sekání mokré trávy po chvíli ucpou (plastový s většími otvory se nedá nikde sehnat). Koš se musí prát proudem vody ve směru z venku dovnitř (aby se tráva vyplavila) hned po sekání... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 16.5.2010
Z jakého materiálu jsou nože vyrobeny sice nevím, ale já na jednu soupravu nožů posekám 13 - 15 ha (brousím 1x týdně) a vydrží mi vždy celou sezónu. Souprava dvou nožů do Hondy HRX 537 HXEA stojí 1710,- Kč (jsou tam dva nože nad sebou). Nože bych... celý příspěvek >
Náhradní kolo na sekačku Honda GCV 160, 9.5.2010
Honda GCV 160 není označení sekačky ale motoru , který je osazován i do sekaček jiných výrobců než je Honda. Musíte uvést označení sekačky - typ (bývá uveden na skeletu stroje, nikoli na motoru). Já kupoval kola na Honda HRX 537 v autorizovaném... celý příspěvek >
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 21.4.2010
Já mám TZ4K14 ustájené v nevytápěné kůlně a taky nemám se startováním problém v žádném u nás obvyklém mrazu. Též jsem nikdy nepoužil k nastartování doutnák, zdroj teplého vzduchu nebo řemen. Zamáčknu čudla a max. na třetí pokus o... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 14.4.2010
S Hondou 537 není problém posekat 30 - 35 cm suchou trávu, nebo do 20 cm vlhkou (dopoledne v 10-11 hod kdy bývá na mém zastíněném pozemku v trávě ještě dost zbytkové vlhkosti z rosy). Čím je vyšší vlhkost v trávě, tím je nutno počítat s vyšší... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 13.4.2010
Dle svých dosavadních zkušeností se Stigou BS Turbo 53S Combi a Honda 537 já osobně raději vždy sáhnu po Hondě (v kůlně mi parkují vedle sebe ). Honda hravě zvládne i vyšší trávu která může být i vlhčí, nemá problém ani... celý příspěvek >
Sekačka Honda, 4.4.2010
Po dosavadních letitých zkušenostech s nejrůznějšími značkami a typy sekaček mohu říci - jedině Honda  co se týká spolehlivosti ovládání a komfortu. U Hondy je však nutno počítat s finančně náročnějšími náhradními díly a s faktem, že... celý příspěvek >
Sekačka Honda, 4.4.2010
Podívejte se zde a nebo zde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika