Příspěvky uživatele - 133.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popel na zahradu?, 12.4.2010
Uhelný popel obsahuje hodně vysoké koncetrace arsenu a rtuti a také i kadmium, dále obsahuje radioaktivní látky, mimo jiné například radioaktivní izotopy Thoria. Kdo si tohle sype na zahrádku je blázen. To, že to dělali dřív neznamená, že to bylo... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 11.4.2010
Mně před týdnem domů dorazila také 140 - ka :-) Konkrétně Nilfisk E 140.2-9 S-X-TRA. Doufám, že s ní nebudou problém. Máme ve firmě profi stroj WAP více jak 10 let a jede zcela bez problémů s denním nasazením. Údržba za celou dobu nebyla žádná!!... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 9.4.2010
Lší se a hodně a to svým poměrně unikatním složením co se selektivních fungicidních alkaloidů týče. Nikde jsem nepsal, že když tam sedlinu nedáte, tak Vám všechno bude plesnivět. Aktinomyceta, které jsou zmínil, nejsou houby ale grammpozitivní... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 9.4.2010
Já nepsal že se nesmí dávat do půdy a už vůbec ne, že jí ublíží. Psal jsem, že to nemá cenu. Zbytkových methylxantinů je dost na to, aby zatrhly tipec například Aspergillu Flavu. Stejně tak mnoho dalších vřeckovýtrusých. A to vím velmi dobře, protože... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 9.4.2010
S tím ani zdaleka nemohu souhlasit. Jsem odborník zabývající se výživou a zjednodušeně platí, že káva by měla být v kontaktu s horkou vodou/párou maximálně 30 sec, potě se začnou luhovat látky s větší molekulovou hmotností a některé lipofilní látky,... celý příspěvek >
Prořezání chráněného stromu?, 9.4.2010
Můžete mi říct, jasí ekologové Vám něco takové tvrdili? Strom není třeba kácet, pokud je chráněný, je třeba jej udržovat. Zlikvidovat suché a poškozené větve a případně ještě tvarovat korunu. Je hodně možností jak takový strom ošetřit, aby nebyl... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 9.4.2010
Kávová sedlina leda do kompostu, ale ne hlíny! Je to prakticky hlušina bez obsahuje základních živin. Chudá na dusík, fosfor i minerály. Po pražení semen zbývá velké množství ligninu a co přežilo pražení, vyluhovala voda v kávě. Jeji hodnota tkví v... celý příspěvek >
Travní semeno na seno, 7.4.2010
Ješt bych dodal, že solidní firmy Vám složí směs na míru.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika