Příspěvky uživatele - 159.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování melounů a okurek, 20.3.2010
Nápad zasadit meloun do stejného květináče s tykví je jistě zajímavý, vychází teoreticky z dobrého předpokladu neporušení kořenového systému, ale zajímalo by mne jak to prakticky provedete, jak provedete řez ve vhodné výši obou rostlin a spojíte je... celý příspěvek >
Dát už rajčata do skleníku?, 19.3.2010
Běžně dávám rajčata do skleníku koncem března a to bydlím na Vysočině, skleník je teplejší u jižní zdi, ale bez jakéhokoliv vytápění, pokud hlásí mrazy tak těch pět rajčat přikryju. Letos ještě vyčkávám, rozhoduju se podle toho, že mne rajčata... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 18.3.2010 Obsahuje fotku
Zaregistrovala jsem se, abych mohla vložit příspěvek s fotkami roubování okurek. Okurky jsem vysévala 1.3.2010, tykve o 4 dny později. Roubovala jsem dnes, okurky byly lehce přerostlé oproti tykvím, mohla jsem tykve vyset o dva dny dříve.  ... celý příspěvek >
Česnek z květenství, 13.3.2010
Sázím pacibulky pravidelně pozdě na podzim. Zimu většinou přečkají bez větší úhony. Letos ještě nevím, na záhoně leží sníh.   Jiřina 
Odrůdy paprik, 8.3.2010
Zopakovala jsem výsev paprik, preventivně jsem ho ošetřila Previcurem, sluníčko svítilo na okno, vzešlo 95% semínek. Při minulém výsevu bez chemického ošetření a za nevhodných podmínek většina semínek asi shnila. K těm rajčatům zaměněným za papriky... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 7.3.2010
Dnes jsem odkryla a posléze zase přikryla salát ve skleníku, přepíchala papriky, nakrmila ptáčky ořechy a byla se projet na běžkách.  Teď je -10C na teploměru /TR/.    Jiřina
Melounoviště 2009, 5.3.2010
Na trhu je běžně dostupný mezidruhový kříženec tykve se jménem Sprinter, v návodu je psáno, že je určený k roubování okurek a melounů. Loni jsem na něj roubovala s úspěcchem. Budu vysévat až v dubnu za oknem v... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 5.3.2010
2.3. jsem zasázela do skleníku první sazenice salátu, dnes vymýšlím, čím to přihradím, aby mi to nezmrzlo. Přikryla jsem to čtyřmi vrstvami netkané textilie. Sice již tam nepůjde skoro žádné světlo, ale snad to mráz kolem -10C vydrží.  Jiřina
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 28.2.2010
U nás venku se ještě nic nedá dělat, všude stále sníh / i ve skleníku/. Stále ještě krmím ptáčky.    Jiřina
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika