Příspěvky uživatele - 210.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Komule, 12.4.2010
Mám stejný problém, ale některé už obráží přímo u země. Daly by se v této fázi ještě přesadit?
Osazení záhonu SZ, 10.4.2010
Děkuji za radu. A orlíček budu zrovna letos vysazovat, tak uvidím, kde všude ho najdu. Tento záhon jsem myslela jako lem kolem zdi domu, ale čechravu mám moc ráda, tak nevím, jestli to nakonec nebudu kombinovat a nevysadím tam časem všechno, co... celý příspěvek >
Osazení záhonu SZ, 8.4.2010
Potřebuji poradit,  mám volný záhon podél domu, situovaný sverozápadně a chtěla bych ho osadit bohyškama. Je tam vlhká půda, slunce svítí až k večeru, jinak stín. Bude se jim tam dařit? Nebo máte někdo nějaký jiný tip? Délka záhonu je asi... celý příspěvek >
Topolovka, 6.4.2010
Moc děkuji. Měla jsem strach, aby se časem moc nerozrostly, ale 60 cm by jim mělo stačit.
Hortenzie, 4.4.2010
To je nádhera, ty vaše hortenzie. Já mám dva keře, spíš keříčky, jsou druhým rokem po vysazení a nemůžu se dočkat, až se rozrostou. A letos mně asi nevykvetou, protože nové větve raší, ale loňské vypadají, že zmrzly. A to jsem se tak těšila.
Přesazení komule, 4.4.2010
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám tři komule, které bych potřebovala přesadit na jiné místo. Byly vysazeny loni na jaře, letos začínají už rašit miniaturní lístečky dole u země. Můžu je přesadit, aniž by utrpěly? Snáší přesazení? Děkuji za... celý příspěvek >
Oleandr choroba, 31.3.2010
Oleandr dost trpí na puklice. Ty stírám opakovaně normální vodou.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.3.2010
Já osobně mám s textilní fólií špatnou zkušenost. Dávala jsem na ni kůru a asi po půl roce jsem zjistila, že půda pod tím plesniví. A hodně. Všechno jsem to vytahala pryč a byla to dost velká plocha, takže pěkná dřina a od té doby, to už nechci... celý příspěvek >
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 30.3.2010
Taky stříhám levanduli po odkvětu a do starého dřeva jsem se bála. Ale mám je strašně rozrostlé, když vykvetou tak jsou na výšku skoro 150 cm a už utlačují všechno kolem. Takže, když to tady tak čtu, tak letos na ně vletím a razantně je sestříhám,... celý příspěvek >
Topolovka, 30.3.2010
Dobrý den, budu vysazovat topolovku, mám tři kusy. Bude se časem rozrůstat nebo v další sezóně vyrostou zase jenom tři? Nemám s touto květinou žádné zkušenosti a potřebuji poradit, abych věděla, kam ji vysadit, co se týká prostoru. 
Oleandr do volné půdy, 6.3.2010
Že je mu v našich podmínkách venku zima jsem se přesvědčila letos sama. Nechala jsem oleandr na terase, květináč obalený a zabalený, ale vzhledem kolik bylo a pořád je pod nulou, tak si nedělám žádné naděje, že by na jaře ještě obrostl.
Oleandr, 2.3.2010
Chtěla bych jenom napsat k zazimování - byly tady i příspěvky na zazimování oleandru venku. Nemám vhodný prostor pro zazimování a tak jsem se rozhodla nechat oleandr venku na terase. A zrovna letos byla taková zima. Použila jsem polystyren na obalení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika