Příspěvky uživatele - 128.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chování palíren při destilaci, 23.11.2010
Jo jsou to zloději a podvodníci, mám stejné skušenosti, proto to již dneska řeším trochu jinak...
Tabulka na správné změření kvasu, 18.11.2010
Pane Šlosar ja jsem měl letos švestky taky trochu sušší, tak jsem do 120L bečky vlil tak 10 litrů vody at to není suché a abych to mohl dobře rozmělnit přesekat podomácky navařeným švrlákem na závitové tyči a nasazené do vrtačky-hrany tupé aby to... celý příspěvek >
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 18.11.2010
Švestky mám svoje z valašska, takže žádna Bosna
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 18.11.2010
Tak to Bohužel nemám, mám jen český cukroměr od firmy Exatherm, refraktometr je na domácí užití příliš drahý, nemyslíte???Jinak děkuji za odpověd pálení jsem tak o měsíc odložil at to dokvasí a dám to ze stodoly do chalupy tak do cca 10 stupnů.
Zbytkový cukr v trnkovém kvasu, 17.11.2010
Dobrý den všem.Prosím vás o radu při jaké hodnotě cukernatosti mám jít pálit, mám to domluveno na na tento pátek ale kvas má ještě cukernatost 4 a druhá bečka 5%.Nebo to mám ještě odložit??Děkuji za radu
Jaké hnojivo na trnky?, 6.10.2010
Dobrý večer všem, mám takový dotaz čím hnojit stromky cererit, NPK nebo něco jiného?A kdy ted na podzim?Děkuji za zkušené rady.
MS170, 3.10.2010
Rozřeže a určitě rychleji a ve větším množství než profi pily a ještě k tomu déle vydrží!!!
MS170, 3.10.2010
Když někdo řeže výhradně tvrdé dřevo tak pak podpaluje čím?Třískama z habru, nebo buku?Nebo rovnou Akátu?
MS170, 3.10.2010
Jo a husku nechci protože už mám křovinořez a silnou pilu od stihlu, tak bych u něj i zůstal, mám poblíž solidního servisáka, což je dneska vzácnost.
MS170, 3.10.2010
Pane ABR, trochu bych se držel při zemi, srovnáváte vzduchovku z těžkým kulometem, tohle už smrdí nějakou fobii, ne?Pily téhle kategorie nemůžou nařezat to co třeba MS361,to bych Vám nevěřil ani náhodou a kdyby náhodou jo, tak majiteli upadnou ruce,... celý příspěvek >
Uskladnění sekačky přes zimu, 1.10.2010
To by mě taky zajímalo, já ho ale měním napodzim, nemusím se najaře tímhle zabývat a zrovna seču.Myslím že je to sekačce uplně jedno, hlavně ho nevylít napodzim a nenalévat nový až najaře, protože můj známý do jara zapoměl, vytahl sekačku a cca 20... celý příspěvek >
MS170, 1.10.2010
Dobrý den, potřebuji co nejlehčí pilu na prořezávky kolem zahrady, náletu a jiných drobností na které nechci tahat těžkou pilu.jak je na tom MS170,vydží nebo je to jen levná hračka.
Vysoká spotřeba struny pomoc, 22.9.2010
Prosím upřesněte tu roztavenou nádrž... to nějak nechápu
Jak na kvas, 6.9.2010
Děkuji Vám pane Vysloužile, ještě by mě zajímalo jak je to s těma octomilkama(mušky)-můžou být uvnitř bečky, nebo je to nepřípustné, zadělal jsem to hadrem tak aby se tam nedostaly, protože jsem slyšel že škodí kvasu, tak jak to prosím Vás je.Děkuji... celý příspěvek >
Jak na kvas, 5.9.2010
Dobrý den chlapi, založil jsem bečku s trnkama, vše promíchal švrlákem na vrtačce-pecky zůstaly vcelku a kvas začal kvasit, tak jsem bečku obalil mirelonem aby byl v teple od země dal polystyren a zadělal hadrem vrch bečky.Můj dotaz je mám tam dát po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika