Příspěvky uživatele - 93.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat hlínu do zahrádky, 1.6.2010
Zkuste štěrkovnu nebo pískovnu v okolí. Zpravidla nabízejí i skrývkovou půdu, za rozumné ceny. Mo
Lignocel, 4.5.2010
Vážení, máte zkušenosti s kokosovým vláknem Lignocel, Coco comp atd.? V návodu píšou že se hodí pro pěstování rostlin, kompostování atd. Je to slisovaní drť, po namočení do vody zvětší objem 8-10 x. Váže vodu, vylehčuje půdu atd. Zkusil ho někdo... celý příspěvek >
Série Top, 9.10.2009
Fytos Plzeň Zdravím.
Šarka, 14.9.2009
Díky za odpověď. O té bezpečné vzdálenosti jsem četl taky, nicméně, moc tomu nevěřím. Beru to spíš až na jakou max vzdálenost se může šarka přenést, ne že v tomto dosahu se strom automaticky infikuje. Zkušenost mě už naučila, že do zahradnické... celý příspěvek >
Šarka, 9.9.2009
Prosím o radu. Zdědil jsem zahradu, kterou jsem začal renovovat, kácet staré stromy a vysazovat nové. Před třemi lety jsem vysadil jsem mj. i slivoně a broskvoně, a až teď jsem zjistil, že dvě ze starších slivoní, Lepotica a Zelená renkloda, které... celý příspěvek >
Veselku či jinou odrůdu meruňky?, 15.7.2008
Meruňku Veselku jsem sehnal asi před 4 lety v Sempře Litoměřice, letos jsem ji viděl (na podnoži St. Julien) v Hornbachu. Je v květináči, tak by ji snad mohli mít i teď přes léto. Letos mi poprvé zaplodila, i když v době květu bylo -3 až - 4 C. Jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika