Příspěvky uživatele - 133.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc ořešáku, 6.7.2009
Zkuste si půjčit nebo někde sehnat motorový postřikovač, jestli máte možnost. Vypadá asi jak zahradní vysavač a dostříkne i do výšky 10 metrů, Problém je ale v tom, že používá myslím jen prášek. Každopádně bych spálil opadané listí.
Jak na ně?, 6.7.2009
Prosím Vás, toto fórum už existuje nějaký pátek a mravenci se tu probírali x-krát. Tím že zadáte nové téma asi těžko něco změníte. Pokud nenajdete problém ve vyhledaných tématech. Zadejte svoji otázku do jíž existujícího vlákna. Pokud jste ještě... celý příspěvek >
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 6.7.2009
Myslím že to bude rozumný nápad. Pokud máte poblíž bazén a koupaliště, je určitě lepší menší bazén jen, jak říkáte, pro ochlazení. Navíc to bude ekologičtější a méně zatíží vaši kapsu. Fischer myslím zase zkouší fyziolu na Masárně, pokud myslíme... celý příspěvek >
Jak na škvory, 6.7.2009
Jejda neblázněte, škvor snad ani nekouše. A psíci se douvedou vypořádat s kde čím. Náš pes chytá i vosy, když ho otravují. Škvoři jsou neuvěřitelně užiteční. I když vypadají ne právě pěkně...
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Jejda to si už opravdu nepamatuju. Je to tak 6-7 let a stály myslím tři stovky. Každopádně nešlo o Gardenu a nebo Fiskar. Vydržely dva roky, pak se začaly jako když odchlipovat od sebe a neměl stisk. Navíc rezivěly a to jsem je udržoval. Myslím ale,... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Podobné jsem měl před těmi elektrickými. Nebyly špatné, ale brzy se opotřebovaly. Na druhou stranu Fiskar je záruka kvality, možná vydrží dost. Na těch 20 metrů to stačí v pohodě...
Protiproud - jaké máte zkušenosti?, 5.7.2009
S tím souhlasím, není nad 50-ku v Lužánkách v Brně. Sice je tam pravidelně kosa jak v tanku, teplá voda teče sporadicky, polovina skřínek nefunguje a pokud není člověk znalý, lehce přijde o 10-i korunu . Hloubka 4 metry a padesát metrů je prostě... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Nůžky vlastním. Myslím, že k nim byly i kolečka, ale ty zůstaly v krabici. využívám je poměrně často a jsem s nimi spokojen. Boužel Vám nepovím, co to je za firmu - nejsem doma. Tělo je zelené barvy a stříhací část jsou vlastně dvě ozubené lišty.... celý příspěvek >
Závlaha a jezírko, 5.7.2009
Ničemu jinému by to teda vadit už nemělo. Leda pokud by jste měl špatně vytvořené okraje jezírka a od kropení by Vám zabahněná voda tekla do do jezírky.
Roundap, 5.7.2009
Nevím sice kolik stojí, ale Garlon je pěkné svinstvo. Roundap bude lepší.
Jak dostat plevel z trávníku?, 5.7.2009
Jestli tam máte toho plevele hodně, bude tam i příští rok. V půdě bude semenná banka. Nejlepší by bylo to postříkat na podzim a zrýt a nechat přes zimu ladem. Na jaro až zase trochu povyrostou bych zopakoval postřik a pak postupoval se zakládáním... celý příspěvek >
Konečně zahrádky bez chemie a zahrádkáři bez přípravků, 5.7.2009
No máte pravdu, je to špatný příklad, nemyslel jsem to takhle. Ta chemie je totiž zanedbávána už od základních škol, stejně tak předmět ekologie nebo péče o krajinu úplně chybí. Tam se o hnojivech běžně učí. V Japonsku je to na venkově zcela běžný... celý příspěvek >
Závlaha a jezírko, 5.7.2009
Záleží na tom, jestli to opravdu budou jen litry - to si raději změřte. Třeba pomocí igelitu, který bude sbírat vodu do nějakého zásobníku. Pokud jí bude hodně a voda je silně chlorovaná, ryby to v létě klidně zabije. U nás je voda tak silně... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 5.7.2009
Mně Biolit moc nepomohl. Nastříkal jsem jim to do hnízda a byl na chvíli klid. Nějaké poletovaly kolem, zbytek ležel. Vrátil jsem se k hnízdu asi za hodinu a ty potvory se z toho nějak dostaly. Jen pár jich bylo mrtvých zbytek zdrhnul a zuřivě létal... celý příspěvek >
Konečně zahrádky bez chemie a zahrádkáři bez přípravků, 4.7.2009
Boužel je to tak. Problém je ale podle mně jinde. Téměř každý, kdo má aspoň trochu rozumu, by si selským rozumem měl rozhodnout, zda je třeba v dané chvíli použít přípravek a pokud ano, zda mu dokáže fundovaně poradit prodavač v supermarketu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika