Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosba o urceni odrudy tresne, 20.6.2011
Dobry den, diky moc!!! Ja jsem mezitim trochu hledala na netu a nejpodobnejsi mi prisla prave odruda Van nebo odruda Moreau. Ta druha se ovsem skoro nikde neprodava a tedy ani nevysazuje, co jsem tak cetla, tak se vysazovala spise drive, nekdy v 60.... celý příspěvek >
Prosba o urceni odrudy tresne, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, v ovocne aleji za mestem jsem objevila stromek s temito vytecnymi tresnemi, z mnoha odrud co tam byly jsou tyto nejlepsi, rada bych proto vedela co je to za odrudu... tresne jsou takoveho zvlastniho "smacknuteho" tvaru, maji... celý příspěvek >
Had na zahradě, 9.1.2011
Užovky obojkové nic nedělají, a šlápnout se vám na ni těžko podaří, jsou ostražité a jak ucítí kroky, utíkají. Je přehnané bát se o děti kvůli užovce. Je to neškodný tvor. To by se člověk musel bát už všeho... dříve děti pobíhaly pořád venku v... celý příspěvek >
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 15.11.2009
Díky! Ty košíčky si udělám a tip s česnekem se mi zdá super, vyzkouším to! Ještě jednou díky za tipy, Lucie
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 11.11.2009
Díky... a ty košíčky z pletiva - dá se to koupit? Kde? Díky moc, Lucie
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 8.11.2009
Dobrý den, prosím o radu, jak ochránit cibulky tulipánů v zemi před hryzci (a jemu podobnými), kteří je žerou. Někde jsem četla že pomůže dát je do síťky a tak je zasadit, ale do jaké? Jemnou by hlodavci určitě překousali a nějakou drátěnou - to... celý příspěvek >
Kdy otrhat zelena rajcata, 30.9.2009
Dobry den, mam sazenice rajcat na terase v druhem poschodi, a chtela bych se poradit, kdy mam otrhat zelena rajcata, kterych je tam jeste hodne. Slysela jsem, ze jakmile by jen trochu namrzla, mohou se vyhodit, ale pocasi je zatim dobre tak je jeste... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 16.9.2009
Já určitě doporučím angrešt, který mám z drobného ovoce asi nejraději, a potom ostružiny - prakticky se o ně nemusíte starat a přesto se stále rozrůstají a plodí. Koupili jsme chatu a takový ostružinový keř tam už byl (takže odrůdu nevím), nestaráme... celý příspěvek >
Opožděné rašení angreštu, 15.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, jeden z našich angreštů letos divně vyrašil - když rašily ostatní, tak to vypadalo že je uschlý - vůbec lístečky nevyrážely. Až v době, kdy angrešty už plodily, teprve začal pomalinku rašit. Nyní je ve fázi, že má pár... celý příspěvek >
Pozná někdo tuto rostlinu?, 15.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, tato zvláštní rostlinka mi roste hojně na zahradě (Jičínsko), je dosti zvláštní - žluto-fialová... nevíte někdo, jak se rostlina jmenuje, případně, zda není léčivá? Děkuji Lucka
Zkušenosti s firmou Bakker, 15.9.2009
Já tedy nemám zkušenost s touto firmou, ale chtěla bych zde napsat jiný postřeh. Zkusila jsem párkrát koupit něco v obchodních řetězcích a byla jsem překvapena cenou i jak dobře vše vzešlo. Předloni jsem narazila v Tescu na... celý příspěvek >
Nemoc růže - pozná někdo jaká?, 15.9.2009
Ještě poznámka k obrázku - těch bílých skvrnek si nevšímejte, to jsou kapičky zaschlého postřiku. Nemoc je pouze to černé.
Nemoc růže - pozná někdo jaká?, 15.9.2009 Obsahuje fotku
obrázek
Nemoc růže - pozná někdo jaká?, 15.9.2009
Dobrý den, prosím o pomoc - na růži se mi objevila tato nemoc, myslela jsem si že je to nějaká rez, tak jsem napadené listy ostříhala a aplikovala postřik který je prý proti rzi i černé skvrnistosti (Baycor). Nicméně tyto skvrny se objevují na... celý příspěvek >
Co zabarvuje květy růží do růžova?, 15.8.2009
Dekuji vsem za odpovedi, asi to bude tim nedostatkem karotenoidu, protoze mi vykvetla dalsi ruze, ta mela byt syte oranzova a misto toho je takova ruzovooranzova, takze opet ji asi chybi to zlute barvivo. Dekuji vsem za zajimavou a poucnou debatu -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika