Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké rostliny na živý plot?, 15.8.2009
Diky vsem za tipy! Co se tyce vysky plotu, muze byt nizsi, delame ho proti srnam, aby nam nelezly do zahrady a neoziraly nase vypestky :). Takze staci tak vysoky aby ho srna nepreskocila :).
Jaké rostliny na živý plot?, 15.8.2009
Určitě nestříhaný. Aby to vypadalo přirozeně... nevadí když to zabere trochu místa, zahrada je velká :). Díky za tip na růže - zajímavé...
Jaké rostliny na živý plot?, 5.8.2009
Dobrý den, prosim o radu - co byste radili ze svych zkusenosti na zivy plot? Pozadavky jsou: aby to byla rostlina spise pribuzna planym druhum, aby se hodila do venkovske zahradky (tj. ne nejake tuje ci vylozene mestske rostliny), dale aby rychle... celý příspěvek >
Co zabarvuje květy růží do růžova?, 5.8.2009
Dobry den, chci se zeptat, zda tak jako nektere prvky zbarvuji kvety hortenzii do modra, co zbarvuje kvety ruzi do ruzova? Pred par lety jsem si koupila v obchode ruzi - mela syte merunkovou barvu, po ruzove nebyla na kvetech ani stopa. Kdyz jsem si... celý příspěvek >
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 17.7.2009
jasne - viz moje reakce vyse.
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 17.7.2009
Ale to urcite ne - sazenice zenou vyhony hned, uz jako male, kdyz je date do vody, pusti dostatek korenu tak do tydne, pak je muzete zasadit a je to... takze prvni vystipky maji na materske rostliny zpozdeni minimalni, ty dalsi uz trochu ano, ale... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co je to?, 13.7.2009
Ono se to plete, protoze toho Biotonu jsou 2 druhy, ktere se jak jsem se divala ale lisi jen nazvem obalem (ucinna latka i jeji koncentrace je stejna), jeden je na skudce, druhy na plisne a padli. Co se tyce plodu, ty jsou uplne v poradku. Na... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v pytlích, 12.7.2009
Rozhodně ano - ani ne tak pro odtékání přebytečné vody, ale aby vám nezačala zemina plesnivět. Což se stalo mě, když jsem poprvé rajčata do igelitových pytlů sázela. Zemina začala po pár dnech docela dost plesnivět. Když jsem plíseň... celý příspěvek >
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 12.7.2009
Ještě bych chtěla dodat, že tento způsob pěstování vám výrazně ušetří peníze za sazeničky, protože stačí koupit 1 sazeničku od každé požadované odrůdy a z ní si už namnožíte mnoho dalších.
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 12.7.2009
Jsem začátečník v pěstování rajčat a známá mi poradila věc, která možná poslouží i dalším začátečníkům... kupovala jsem rajčata jako sazeničky a moc jsem jich neměla, ale známá mi poradila že vyštípané výhonky (které vyrůstají nad listy) se mohou dát... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na balkoně, 12.7.2009
Já myslím že více hnojit není třeba. Mám taky rajčata na balkóně, hnojila jsem granulovaným kravským hnojem, a rajčata jen bují. Takže jim to asi stačí... a je to lepší než nějaká chemie.
Rajčata - fleky na listech - co je to?, 12.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos zkouším poprvé pěstovat rajčata v pytlích a zatím to jde velmi dobře, ale na spodních listech se jim objevily podivné fleky, a tak bych se chtěla zeptat, co to je - možná to je plíseň ale možná taky že ne... Ty fleky jsou nejdříve... celý příspěvek >
Jaký druh angreštu mám koupit?, 27.6.2009
Ja bych doporucila Zlaty fik. Ma opravdu velky vynos. A z mych zkusenosti je ale lepsi kerikova odruda nez stromkova - ten nez se Vam rozroste tak, aby na nem bylo hodne plodu, to dlouho trva, a nakonec nikdy neni tak velky a neplodi tak, jako... celý příspěvek >
Kupovane jahody - chut po umelem sladidle, 27.6.2009
Ono ne ze by ty jahody nebyly chutne, ale ta pachut po umelem sladidle je dost patrna, je zrejme ze to do jahod "nepatri". Je to pouze u jahod z jednoho JZD kde se provadi samosber. Loni to bylo to same. Maji tam ruzne odrudy a vsechny maji... celý příspěvek >
Kupovane jahody - chut po umelem sladidle, 25.6.2009
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda nekdo nevi, cim je zpusobene, ze kupovane (respektive sbirane samosberem na poli JZD) maji chut po umelem sladile. Je to nejakym hnojivem? Co vliv na zdravi? Nektere jahody maji hnede fleky, asi jak jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika