Příspěvky uživatele - 146.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 21.4.2009
Další dotaz byl, zda bych krb nepostavil na zakázku. Na to mám jasnou a rychlou odpověď   NE!!!   Strašně rád na průběh stavby vzpomínám, ale za ty nervy už by mi to nestálo. Takže děkuji za vaše nabídky, ale ještě jednou NE NE... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 21.4.2009
Ahoj, to jsem já charlie, zapoměl jsem heslo ke svému přihlašovacímu jménu charlie, tak jsem se musel zaregistrovat znovu. Mám teď nick charlesss. E-mail zůstává pořád stejný Karlo77@seznam.cz. Chtěl bych vám všem moc poděkovat za všechny příspěvky a... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 8.2.2009
Marťo, díky za pochvalu,  potěšííí
Stavba udírny s grilem svépomocí, 26.1.2009 Obsahuje fotku
ahoj zdravím všechny kutily a zvlaště Pétu B. ma moc pěkně udělane stranky a taky samotnou stavbu krbu i altanu moc pěkne.Rad přispěji svou stavbou krbu s udírnou snad pomužu troškou inspirace všem co hledaj a pátraj o radu jako kdysi... celý příspěvek >
Servis křovinořezu cg 430 b, 3.10.2007
Prosím, nevíte někdo kde bych mohl najít servis křovinořezu cg430b? Dostal jsem ho jako dárek a pokazil se. Netuším, kde byl kupovaný. Pomozte. Děkuji!
Motor Tecumseh, 20.6.2007
Mám klasickou sekačku bez pojezdu a ostatních "zbytečností" se čtyřtaktním motorem Tecumseh. Vždycky na jaře vyměním olej (samozřejmě ten nejlevnější) a vyčistím vzduchový filtr. Jednou jsem se plácnul přes kapsu a dokonce jsem koupil filtr nový.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika