Příspěvky uživatele - 64.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalmia - rezavé skvrny na listech, 23.7.2010
To jsem si taky nejdřív myslela, když byly ty skvrny na okrajích, protože jsem ji stříkala proti mšicím a pak na to chvíli svítilo slunko, ale teď se tam začaly dělat spíš takové rezavé až černé tečky a to i na nových listech, takže spíš to vypadá na... celý příspěvek >
Vistárie co ji chybí?, 20.7.2010
Ahoj. Nedávno jsem našla na serveru, kam se dávají videa reportáž, asi z Anglie, o střihu wistárie (wisteria pruning). Bylo tam krásně ukázané jak a kdy stříhat. V podstatě se stříhá 2x ročně, v červenci nebo srpnu na 6 oček a znovu v únoru na 2 očka... celý příspěvek >
Nevím, kdo to je, 19.7.2010
Mně to připadá jako nějaká dřevokazná houba, která se tam rozšířila z těch palisád.
Co jsem to zakoupila?, 18.7.2010
Mně přezimoval v pohodě, bez zakrytí, ale jakmile začal rašit tak ho objevil nějaký tvoreček, kterému moc zachutnal a celý ho sežral i s kořeny. Letos jsem si koupila nový a raději ho dala do drátěného košíku.
Co jsem to zakoupila?, 16.7.2010
Já mám platycodony dva, jeden na slunku a druhý v polostínu a kvetou oba dobře, spíš bych řekla, že roste líp ten v tom polostínu, v těchhle vedrech určitě.
Zahradnictví Laelia Olomouc, 14.7.2010
Já jsem si objednala asi před 2 měsíci ibišek, mučenku a fíkovník. Rostliny byly krásně zabalené, v pěkném stavu. Jen mi neposlali ibišek, ani nenapsali, jestli ho nemají nebo zapomněli, nevím. Zásilka přišla před týdnem, aniž by dali vědět dopředu.... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron, 13.7.2010
Do jakého substrátu rododendrony sázíte? Já jsem použila přímo na rododendrony a azalky, ale zdá se mi, že hodně vysychá. Teď mi ho napadla taky nějaká houbová choroba. Začaly mu od řapíku hnědnout listy a na vrcholech nové lístky vadnou.Tak nevím,... celý příspěvek >
Kalmia - rezavé skvrny na listech, 13.7.2010
Ahoj. Koupila jsem si asi před 2 měsíci rostlinu a zasadila do substrátu pro azalky. Krásně rostla a vykvetla až do doby, kdy se na švestce, která je blízko ní objevily mšice. Začaly na ni padat a medovicí byla úplně zalepená, rododendron, který je... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 12.7.2010
Já jsem jeden ibišek nechala schválně v květináči, kdyby náhodou ty venku nepřežily, na zimu jsem ho dala do sklepa a přežil. Za celou zimu jsem ho zalévala snad jen 2x. Teď má nasazeno spoustu poupat, čekám, že během 14 dnů vykvete. Kdybych ho... celý příspěvek >
Co s touto plazivkou?, 6.7.2010
Tak to bude ta ježatka, slovensky je to myslím stejně. Přeji Vám hodně trpělivosti a možná nakonec najdete nějaký plošný postřik.
Co s touto plazivkou?, 5.7.2010
Nejsem si jistá, trochu to vypadá jako ježatka, ale tohle má širší listy. Pokud je to ona, tak tu je těžké z trávy dostat. Je to jednoletá tráva, která se dost vysemeňuje, takže se nesmí nechat vykvést. Problém je, že i když sekáte, tak ona se... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 23.6.2010
Já se musím připojit ke kladnému hodnocení zásilk. obchodu zahradni-rostlinky. Přede dvěma dny jsem udělala objednávku a dnes ráno přišel balík. Tak bleskové dodání rostlin jsem ještě nezažila. Rostlinky byly zaslány pilně, byly krásně zabalené,... celý příspěvek >
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 1.6.2010
Ahoj. Docela jste mě navnadili, tak jsem se koukla na www. Nabídku mají pestrou, pěkná prezentace, jen kdyby to nebylo v pdf formátu, načítá se to delší dobu, ale s tím se dá časem něco dělat. Oceňuji docela příznivé ceny a přemýšlím vážně, že si... celý příspěvek >
Vápencový písek, 31.5.2010
Ahoj,  poradíte mi někdo jak využít na zahradě vápencový štěrk s frakcí 0-30 , takže téměř písek, s příměsí kamínků o vel. 3cm? Něco můžu dát do skalky, ale toho písku je převaha, asi by to nebylo zas tak pěkné, navíc kombinovat vápenec s jiným... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 31.5.2010
Ahoj, také jsem si koupila na výstavě tyto ibišky od p. Chovance, dva jsem nechala venku, přihrnula mulčem a chvojím, jeden jsem nechala v květináči a dala přezimovat do sklepa. Ten přezimovaný doma přežil, už má několik nových výhonů. Bydlím v nadm.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika