Příspěvky uživatele - 26.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršně - jak na ně?, 27.8.2007
Zdravím, nevíte někdo, kdy sršni umírají? Září, říjen, listopad, prosinec, nebo až podle mrazíků, počítám, že mrazíky brzo začnou... a jak mají dlouhé žihadlo, abych měl drobek rezervu při vrstvách oblečení. díky
destilační přístroj, 15.4.2007
Zdravím.Nejsem sice Vašek,ale taky teoretik.Podle mě se zákal vytvoří po zředění špatnou vodou.Jak by jinak mohli prodávat  slivovici v obchodě,která má 40 voltů.
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 19.3.2007
Zdravím.Tak já si myslím,že od letošního roku se to určitě vyplatí.Cena se vyhoupla na dvojnásobek a to už je celkem znát.Takže pokud nebudete počítat práci,tak škůdci aspoň teda nám moc škody zatím nenatropili.Ale to sbírání mandelinek ručně mě... celý příspěvek >
destilační přístroj, 13.2.2007
Já s tím asi už zatopil,u nás to přišlo v reklamním letáku.Borcovi z valach se omlouvám,pokud to vyznělo tak,že ten kotel je ze staré bečky.Já jsem jen chtěl přiblížit jak asi vypadá.Jinak chci ho taky...
destilační přístroj, 6.2.2007
Taky o něm dost přemýšlím,a ta cena je nejnižší co se dá sehnat u nás.Ta 120 vyjde na 24tisíc slov.korun,ale jinde chcou třeba za 100l 45tisíc,ale našichKč.viz poslední adresa na výrobnu.asi to bude o dost kvalitnější,ti slováci to dělaj z 200l... celý příspěvek >
destilační přístroj - pořadí diskusí, 1.2.2007
Ano,přidával jsem včera příspěvek k otázce zakalení a k zrnu,proto jsem ho vložil co nejblíže,to je tam co je napsáno "připojit reakci"
mléčně zakalený destilát, 31.1.2007
Měl jsem za to,že destilovanou vodou se pálenka neředí,ale můžu se mýlit.Já používám kojeneckou a bylo to v pohodě.Akorát jednou jsem tomu nevěnoval pozornost a nalil nějakou obyč z petlahve a pálenka zůstala čistá.Ale když jsem ji nalil,tak se asi... celý příspěvek >
pila kaprovka, 12.1.2007
no tak to sem prošvihnul,ale hořelo to dobře...
destilační přístroj, 11.1.2007
No pokud se týká mě,tak nerozlobil,protože jsem určitě mladší než vy a za další,prodávám jak jsem koupil.Samozřejmě,že se mohou použít sušené kvasinky,ale ty se dávají spíše do vín jak píšete.Já jsem je koupil jednou-sáček 10kčx5 je navíc 50 korun.Já... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.1.2007
Já jsem na 120 bečku použil asi zhruba 12 kg obilí,12kg cukru,kvasnice za 2-3 kačky.Někdo přidává 2kg citronů. Postup: 1-obilí se propere(je v tom hroznej bordel),do bečky 2-rozpustíme cukr ve vodě,rozpouštěl jsem v horké vodě,do... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.1.2007
Ceny firmy MEDIANKA 120 l – 700. Euro 80 l – 650. Euro 60 l – 600. Euro
destilační přístroj, 10.1.2007
Mě přišli tyhle ceny, z kovodělu,ať si uděláte představu: C E N I K 2 0 0 7 BEZ DPH Jednoplášťové s mícháním,vyklápěcí příplatky 50 L 17 500,- Kč šroubení 700 kč 70 L 18 000,- Kč teploměr 250 kč 90 L 19 000,- Kč síto 1300 kč 110... celý příspěvek >
Údržba motorové pily, 30.12.2006
Nevím teda jestli jste to ředidlo zkoušel,ale to moje ředidlo naleptává barvu,jinak smůla je pryč.Takže docela dobrý....
Údržba motorové pily, 18.12.2006
Například u mě tak,že když manipuluju se dřevem,používám rukavice(třísky,smůla,špína atd)no a když mám ty rukavice od smůly a chytnu do ruky pilu,tak ju prostě zas....
Údržba motorové pily, 18.12.2006
Náhodou docela dobrá rada,když přemýšlíš o změně barvy
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika