Příspěvky uživatele - 177.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
Ja s toho nerobím žiadnu vedu. Od r. 99 olej stihl, teraz HP, pomer 1:50 a to presne,  žiadny + alebo  -  Meriam odmerkou. Motor, alebo motory nemali žiadne problémy, najstaršiu zmes akú som kedy mal bola 21dňová.
Stihl 023C, 14.4.2009
Mohol by to byť, ale nemusí upchatý odvzdušňovač na nádržke.  Ak otvoríte uzáver a ozve sa slabé zasyčanie v nádžke je podtlak a ventilok nepracuje. Skontrolujte najprv toto.  
Stáří benzinu do pily, 14.4.2009
Do 200l suda plného pilín z cirkulára. Tam sa odparí a zvyšok  vrátane fritovacieho oleja z hranoliek a rezňov zrecyklujem v zime v krbe. To je ale veľmi malé množstvo benzínu, ktoré náhodou ostane po nejakom čistení, palivová zmes mi neostane... celý příspěvek >
Husqvarna 36, 12.4.2009
Jani treba to prebrať so zákazníkom ešte pred montážou. Ja keď som generálkoval, respektíve dal generálkovať pílu, lebo som nemal čas robiť si to sám (ono sa to vždy zašmodrchá keď je najviac práce v mojom prípade samozrejme keď som napúšťal niekoľko... celý příspěvek >
Ako čistíte svoje pilky?, 11.4.2009
Chcel by som sa spýtať akým spôsobom čistíte pilky? Tí čo používajú ultrazvukové čističky, alebo umývačky riadu nech ďalej nečítajú... Ja som sa dnes rozhodol že vzhľadom k tomu že sa blížia polievačky vykúpem svoju MS 260. Jedná sa o dôkladné... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 11.4.2009
Mňa by zaujímalo či by nebolo lepšie pre Kawasaki Ninja ZX 10R použiť do motora olej dajme tomu M6A a potom tomu dobre naložiť aspoň na 240. Veď motoru je asi jedno čo ho maže že? Veď staré štvortakty nepoznali nič iné a ako dobre a dlho jazdili.... celý příspěvek >
Motor ms 270/260, 9.4.2009
Ale to si ešte počkáme, tá tak ľahko nebude. Šušká sa o tom už rok a zatiaľ je to stále v štádiu úvah. Inak ak porovnávame rovnaký výkon u 260ky a 270ky je tam ešte maličký váhový rozdiel. 270ka je ťažšia asi o 400g. To je dané použitou zliatinou na... celý příspěvek >
zkušenost s jednoručními motorovými pilami, 6.4.2009
Iba krátka poznámka. Tieto malé pilky sú určené výhradne na špeciálne práce typu stromová chirurgia, práce v korunách a pod. Rezanie dreva do krbu je pre tieto pilky vyslovene nevhodné, nepohodlné.  Pri tomto type práce je použitie klasiky so... celý příspěvek >
Určení výběru vhodné lišty a řetězu (oregon), 3.4.2009
Vďaka Andy za veľmi dobrý odkaz. Určite pomôže mnohým pri správnom výbere.
40 let stará nafta, 2.4.2009
No neviem ako vy HQ, ale ja by som v žiadnom prípade neriskoval čerpadlo v mojom japoncovi (a nie len to, ono by toho bolo viacej) ak by mi taká nafta v najlepšom veku hovorila pane. Prísť o približovadlo ktoré používam ako auto a zároveň v lese ako... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 1.4.2009
Najlepší a najbezpečnnejší bude Recykling. Zaniesť - odovzdať a zabudnúť na pokusy s motormi a nasýtenými pilinami.
nebezpečný smrk, 23.3.2009 Obsahuje fotku
Pridám ešte dve fotky aby sa to dalo posúdiť aj z iného pohľadu.
nebezpečný smrk, 22.3.2009
Nie Andy, nedvíhajú ani nie sú preseknuté, plot je v poriadku. Vrták zoženiem, pribalím si k nemu aj lesníka a pozrieme to.
nebezpečný smrk, 22.3.2009
Vďaka za odbornú radu Radku. Na to skrátenie vršku budem musieť pristúpiť. Už som na to myslel. Je tam ťahaný telefón a dátový kábel. To silové vedenie prúdu je až za cestou, takže elektrina nie je problém. Osadenie by to nebolo problematické keby sa... celý příspěvek >
nebezpečný smrk, 22.3.2009 Obsahuje fotku
Ten posledný Radkov príspevok ma docela vystrašil. Čo poviete na túto moju smrečinu? Bol by som nerád keby skončila tak ako ten veľmi pekný smrek z úvodu tohto vlákna. Na druhej strane s tými vetrami je to tak že ak niekde na Slovensku silno fúka,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika