Příspěvky uživatele - 180.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 22.12.2009
Vzpomínám si, že jsem stejný problém řešil s chemikářem na střední škole a jeho doporučení bylo přefiltrovat přes filtrační papír. Tehdy to opravdu pomohlo. Ale nevím, jak je to s dostupností filtračního papíru dnes . Zkuste to a dejte vědět.
Kalifornské žížaly, 10.12.2009
Jak zazimovat kompost s kalifornskými žížalami? Docela nedávno jsem se zařadil mezi žížalkáře, tedy ne úplně ortodoxní - prostě jsem v jednom kompostéru nechal tak 30cm kompostu a do něj vysypal násadu. Za těch pár měsíců jsem si všiml, že... celý příspěvek >
Zahradní traktor se sběracím košem do těžšího terénu - existuje?, 29.11.2009
Na trhu se objevilo několik traktůrků z 4WD, ale nikde není napsáno, jaké mají převodovky. Krom toho považuji za důležité: a) přední nápravu litinovou, kyvnou b) rám z pořádného plechu. Všechno je to ohýbačka, ale už jsem viděl i 1,5mm, což je... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku - Lake, 26.11.2009
Co znamena "přesteriluji nasucho ve sklenicích"? Dáte je do zavařovaček bez vody, zavíčkujete a pak povaříte v zavařovacím hrnci?
Kdo mi to žere lípu?, 29.10.2009
Pilořitka je dobrý tip, až na to, že ta ráda jehličnaté stromy a tohle je lípa a vedle stejně postižený javor.
Kdo mi to žere lípu?, 28.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, o víkendu jsem si všiml, že z kmene lípy vytéká míza. Dnes jsem to prozkoumal a našel chodbu nějakého škůdce. Strom je hodně poškozen, stejně je postižen i javor mléč co je vedle. Zahradu mám u lesa, který je hodně zanedbán. Prosím... celý příspěvek >
Racionální plán ochrany ovocných stromů, 18.10.2009
Dobrý den, máme zahradu založenou před dvěma lety v blízkosti neudržovaného lesa a neobdělávaných pozemků. Půda je jílovitá, jalová. Navíc je to místo extrémně větrné a v létě ničím nezastíněné. Zatím jsem částečně vyřešil zavlažování, ale velmi... celý příspěvek >
Výběr oleje pro B&S 7,5, 4.10.2009
Všem se omlouvám, protože olej se tu řeší pořád. Pročetl jsem několik vláken, ale moudrý z toho nejsem. Potřebuji vybrat olej do štěpkovače MTD 465, motor B&S 7,5. V návodu jako obvykle výrobce doporučuje olej SAE30 pro teploty na 4C, a dále pak... celý příspěvek >
Rozmetadlo pro granulovaný hnůj, 24.9.2009
Dobrý den, máme zahradu založenou na totálně jalové půdě. Bohužel už založenou. Trávník je asi na 3000m2. Rád bych trávník přihnojil granulovaným koňským hnojem, jenomže granule jsou válečky o průměru 6mm a délce až 30 mm. Tohle přeci žádný... celý příspěvek >
Honda GC160 přes noc na boku. Jak vyčistit?, 17.9.2009
Musím uznat, že přes můj velký despekt má ultrazvuková čistička karburátorů něco do sebe. Servis stál cca 600,- Kč a motor chytá na první ťuk. Suma sumárum velmi doporučuji, rozhodně té investice nelituji.
Honda GC160 přes noc na boku. Jak vyčistit?, 9.9.2009
Děkuji všem za rady, karburátor jsem demontoval a po dohodě se servisem Hondy v ČR jej nechal vyčistit v jejich ultrazvukové čističce - prostě Hi-Tech. Ještě jednou díky, pro úplnost tohoto vlákna dám pak zprávu, zda to zabralo.
Honda GC160 přes noc na boku. Jak vyčistit?, 6.9.2009
No, to jste mně moc nepomohl. Co znamená "kompletně vyčistit". Vyčistil jsem výfuk, hlavu a prolil karburátor benzinem. Nevymontoval jsem trysky, nerozdělal jsem ventily. Stačí to? Ale jinak máte pravdu - zkusím se zeptat, kolik by to ve... celý příspěvek >
Honda GC160 přes noc na boku. Jak vyčistit?, 5.9.2009
Ještě upřesním, že karburátor jsem nijak nerozebíral. Jen jsem celé těleso vyndal a prolil jej benzínem a pak otevřel ventil pro vypuštění karburátoru - z hadičky tekl olej. Asi by to chtělo vytáhnout a profouknout trysky, ne? A co pumpa benzinu?... celý příspěvek >
Honda GC160 přes noc na boku. Jak vyčistit?, 5.9.2009
Dobrý den, koupil jsem si kultivátor z druhé ruky. Stroj má motor Honda GV160.Majitel chtěl vyfotit štítek, tak stroj položil na bok, udělal fotku a odešel mi ji poslat. Nechal to tak přes noc. Když jsem druhý den přijel, vymontoval svíčku a zatáhl... celý příspěvek >
Zkušenosti s roťákem MAC 5075, 30.8.2009
Dobrý den, pro obdělávání malé zahrádky (300m2) bych rád pořídl roťák. Půda je jílovitá a těžká. Nepotřebuji nic profi, ale nerad bych víc opravoval než roťákoval. Osud mi přihrál možnost zakoupit MAC 5075. U nás jej prodával Hornbach. motor Honda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika