Příspěvky uživatele - 233.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrádka před domem - co nasadit?, 14.3.2009
Dobrý den, chybí mi bližší informace o zahrádce - z které oblasti jste, příp. nadmořská výška, předpokládám skoro celý den stín - suchý nebo mokrý? Podle toho bych volila skladbu rostlin. Kanadská borůvka potřebuje například HODNĚ zalévat. Vřesoviště... celý příspěvek >
Čemu patří tyto plody?, 10.3.2009
Dobrý den, domnívám se že, je to Mahonia japonica nebo Mahonia x media. Ale odrůdu nevím. Jana
Uživí se dnes zahradní architekt?, 1.3.2009
Dobrý den, uživit se jen navrhováním lze, ale záleží na mnoha okolnostech a nemyslím tím jen talent, nadšení a v neposlední řadě štěstí. V architektuře obecně hraje svou roli i politika atd. Znám několik zahradních architektů, kteří se uživí velmi... celý příspěvek >
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 20.2.2009
P.S. Nebo pokud jste už slevila ze stálezelenosti, můžete zkusit jedlou mučenku, ovšemi tu zase musíte chránit před mrazem. Nebo rostliny kombinovat - opadavé s neopadavými. S pozdravem Jana
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 20.2.2009
Dobrý den, paní Vendulo, réva vinná je poměrně náročná na pěstování (řez, vyvazování...), nemluvě o jejím hlubokém a širokém kořenovém systému, proto bych ji pro začátečníka příliš nedoporučovala. Ale možná se ozve někdo, kdo má zkušenosti s jejím... celý příspěvek >
Listnaté stromy, 19.2.2009
Nevím, pane, kde se ve Vás bere ta jistota, že na úřadech, potažmo městských (na obecních tomu tak samozřejmě není) pracují neodborníci. Minimálně musí pravidelně absolvovat příslušná školení, zkoušky atd.atd. Abyste správně pochopil, nezastávám se v... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 18.2.2009
Dobrý den, já jsem si loni zakoupila u Olomouce roubovaný kaštan s panašovanými listy - při čekání na úrodu bude aspoň zdobit... Je to sazenička asi dvaceticentimetrová a stála ke čtyřem stům korun. P.S. Celý parčík z udržovaných kaštanů je u starého... celý příspěvek >
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 16.2.2009
Dobrý den, paní Lído. Brslen evropský je jedovatý, jak je to s Fortuneovým, to nevím...(Odvar se dělá například i z náprstníku, že, a jak je zároveň léčivý i jedovatý například bez!!!). Brslen sice dorůstá vysoko, ale jen pokud se má o co opřít,... celý příspěvek >
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 15.2.2009
Dobrý den, do polostínu až stínu doporučuji stálezelenou Loniceru henryi, na slunce poloopadavou Loniceru x brownii, ale mají jedovaté plody. Obě se mi na balkóně osvědčily, mám je tam řadu let v zelácích a vedené na mříži. Nevím, z jakého materiálu... celý příspěvek >
ekonomické využití zahrady, 8.2.2009
17 arů je podle mého názoru na zásobení rodiny a na práci ažaž. Doporučuji si napřed dobře promyslet své potřeby a možnosti a pak podle toho vybrat počet a vhodné odrůdy ovocných stromů a keřů. S jejich výběrem Vám jistě pomůžou v zahradnickém centru... celý příspěvek >
co poroste pod velkou borovicí?, 6.2.2009
To je velmi podnětná odpověď do této diskuze... Pokud jsem správně pochopila, na fotce je borovice paní Lídy a ne prvního tazatele(lky). A ten se ptal, co většího by rostlo pod borovicí a ne zda má žádat o povolení kácení :)) A rovněž nebylo zmíněno,... celý příspěvek >
co poroste pod velkou borovicí?, 5.2.2009
Dobrý den, taky jsem zdědila po předchozím majiteli zahrady nesprávně zasazenou borovici, ale po citlivém (!!!) ořezání spodních větví a doplnění vhodné zeminy jsem pod ní vytvořila "lesní kout" z převážně stálezelených kyselomilných... celý příspěvek >
Co pod ořešák?, 2.2.2009
Dobrý den, pletiva ořešáku sice obsahují alkaloidy (juglandiny nebo tak nějak), které prý působí jako inhibitory - brzdí růst rostlin. Ale z listí rozhodně nic neskapává, jedině snad to listí samotné je dost tuhé a po opadu opět může bránit růstu... celý příspěvek >
Program na návrh zahrady, 28.1.2009
Dobrý den, taky se malinko přidám. I já se zabývám navrhováním zahrad a používám k tomu podle potřeby zákazníků oba programy. Myslím, že Moje zahrada má pro zahrádkáře líbivější formu (zobrazené rostliny se blíží skutečnosti a i zobrazení budov a... celý příspěvek >
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 16.1.2009
Dobrý den, co člověk, to názor... Ten Váš oceňuji, neboť máte svou představu, ale chcete si ji ujasnit s odborníkem. Kéž by takto postupovalo čím dál více lidí. Zatím se ve své praxi (mám kompletní zahradnické vzdělání od vyučení po zahradnickou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika