Příspěvky uživatele - 19.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
spirála na rajčata a okurky, 15.2.2009
Čtu tady, že se spirály dají použít na pěstování okurek - máte někdo zkušenosti? Event. foto? Nějak si to totiž nedovedu představit... A pouze salátovky, nebo i nakladačky?
Moc květů?, 14.2.2009
Neodstraňujte květy, ale první plod - často se stává, že rostlina dá všechnu sílu právě do té první papriky a ostatní se přestanou vyvíjet, proto je dobré tu první vždy odstranit, anebo - pokud je vám to líto - hlídat a sledovat, ne vždy tento... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 14.2.2009
Ty Vaše buňky jsou velmi zajímavé Můžu se zeptat na ten "strop"?
Co nespálí jižní slunce?, 14.2.2009
Zdravím Gabi i ty mé žardinky jsou samozavlažovací, každé ráno dospod naleju konvičku vody (prostě co se vejde).  Žádné lepší foto mých pěstitelských neúspěchů nemám (uvedené foto je výřez z fotky dokumentující probíhající práce), ale plíseň... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 14.2.2009
sweet 100 - hybridní rajče, plodí v obrovských trsech, mnohdy o více než 100 kusech malých plodů - velikost menší než cherry, cca. 1,5 cm.
Co nespálí jižní slunce?, 12.2.2009
Gabi, tak tohle jsou kytičky mých snů na to asi musí být talent, a ten já dle všeho nemám - ale pokusím se, když mám takovou inspiraci Napadá mě - ta vitálka je pouze ve žluté barvě? Máme žlutou fasádu, asi by to chtělo něco kontrastnějšího...? A... celý příspěvek >
rajče start, 11.2.2009
"S" je pouze součást názvu, prostě "Start S" - nic zvláštního neznamená... F1 samozřejmě značí fakt, že se jedná o hybrid
Co nespálí jižní slunce?, 10.2.2009 Obsahuje fotku
Zde je foto dotyčných závěsných žardinek, které potřebuji osadit:
Co nespálí jižní slunce?, 10.2.2009
Stále hledám něco, čím bych mohla osadit své závěsné (samozavlažovací) žardinky - visí mi na celodenním slunci, což je dost velký problém...  Měla jsem verbeny - ty byly spálené... loni balkongold - ten věčně uvadlý a to jsem každé ráno vydatně... celý příspěvek >
Ačončka, 3.2.2009
Pokud potřebuji ačokču jako "živý plot" - jak nahusto ji mám k plotu vyset? Díky za radu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika