Příspěvky uživatele - 7.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak granulovaný kravský hnůj, 16.5.2009
S granulovaným hnojem žádné zkušenosti nemám, ale co se týče různých průmyslových kompostů: je celkem známá věc, že se do nich přidávají kaly z ČOV, ve kterých jsou zakoncentrovány třeba těžké kovy - čističky se takhle celkem elegentně zbaví odpadu.... celý příspěvek >
Zahradní traktor Jonsered - praktické zkušenosti?, 19.4.2009
Pařezy půjdou ven samozřejmě také. Takže na tahání vozíku plného např. dřeva raději ten silnější 2-válec, že? Michal E.
Vari Jikov DSK 317, 5.3.2009
Nahradni reseni pred nakupem nahradnich dilu. Pokud clovek potrebuje dodelat praci, nema nahradni ozubeny naboj a ma chvili na prohozeni naboju i koliku u kol navzajem, pak to je docasne plne funkcni reseni. Naboje i koliky jsou opotrebene obvykle... celý příspěvek >
malotraktor agzat, 20.2.2009
Jé, to jsem rád, že se někdo ozval :-) Stroj chci používat na stejné účely jako Vy - údržba biologicky cenných ploch. Dříve nás na to bylo plno, ale nějak stárneme a lenivýme a tak se poohlížíme po nějakém stroji. Na MFku jsme slyšeli jen... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 28.1.2009
Dobrý den, já jsem loni zasela isklidila, ještě teď mám dvě plné přepravky. Bydlíme v Beskydech, kde je přece jen chladnější počasí a začátkem záři mi předčasně úrodu ukončily kroupy. Já pěstuji na hnoji :o))) mám udělaný záhon ze dřeva 4m x 4m na... celý příspěvek >
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
Podle mně přídavek sodovky nezpůsobí vůbec nic. Ano, kapku snížíte pH. A máte-li část vápníku vypadlou z roztoku ve formě uhličitanu, pak ji přídavek CO2 vrátí do roztoku - nic, co byste mohla potřebovat.
Broskvoň v biozahradě, 24.1.2009
Ani já si nemyslím, že zahrádkáři používající postřiky jsou bezezbytku hlupáci, kteří míchají přípravky od oka a rok od roku zvyšují dávky... Při cenách agrochemikálií to jde dost těžko a trendy ve vývoji nových pesticidů jsou zcela jednoznačné -... celý příspěvek >
Levandule- velký výběr, 23.4.2007
Klidně můžete, pokud máte velikánský truhlík.Ale dejte tam francouzkou, té stačí i menší.
Hortenzie, 18.3.2007
hortenzii množím z polovyzrálých řízků,ujímají se spolehlivě
Hortenzie, 18.3.2007
Píšete,že vám omrzá.Myslím,že ji řežete asi moc hluboko,tím odstraníte založené květy.Možná by to chtělo netkanou textilii na příští zimu.Letos ji zkuste neostříhat a měla by vykvést
odstraneni mechu, 15.2.2007
Ja jsem posypal mech vapnem a mech roste dale !
neznámé jablko, 10.2.2007
Pane Boštička,vedle byli Polákovi a lokalita přímo proti loutkovému divadlu.Ještě bych ráda koupila jablon Dezert,byla by u vás možnost?Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika