Příspěvky uživatele - 38.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvláštna farba listov, 22.7.2018
Nejsou na spodní straně svilušky?
Obaleč švestkový - Mospilan 20SP, 21.7.2018
Na 400 mnm je pozdě... Za dlouhých zimních večerů koukněte na "amet" a "eagri".
Obaleč švestkový - Mospilan 20SP, 21.7.2018
No jo, ale pokud má tazatel zahradu někde v podhůří, tak by v tyto dny klidně mohlo líhnutí probíhat. I podle stránek ÚKSÚP. Mospilan klidně použít můžete, koncentrace a ochranná lhůta jsou stejné jako u obaleče jablečného. Roztok je namodralý, aby... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 15.7.2018
Aby to nebylo jednoduché, tak se dnes večer chytilo asi 20 samců obaleče jablečného! V minulých dnech skoro nic.Takže už zase poslední postřik?! U sousedů se válí pod stromem asi metrák většinou červivých Ječnišťat a druhý metrák je v pohotovosti... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 14.7.2018
Děkuji za odpovědi. Zastíním ji prkny, budu zalévat a uvidím, jestli se zvetí.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 14.7.2018
Jo, jo. Asi tak.
Asimina Triloba, 13.7.2018
Vloni jsem asiminu na podzim vysadil, přezimovala, vyrašila, malinko přirostla a dnes shodila všechny listy. Je na slunném místě, suchem a ani mokrem netrpěla. Co s ní. Zoufat nebo doufat? Prima z Kruhu.
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
No, jo. V Gelfixu 1:1 sorbovka není. Vždycky jsme používali 2:1, proto mám ty mezery ve vzdělání.
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
A já už nedělám žádné marmelády, džemy ani kompoty, protože to (s prominutím) pak nikdo stejně nežere a v pravidelnách několikaletých cyklech se to ze sklepa vyhazuje.
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
Pokud používáte různé želírovací cukry, a nebo prostředky např. Dr.Oetkera, tak se otáčet nemusí, protože to je "jedovatý" dost samo o sobě a nekazí se to ani za 10 let. Bývá tam kyselina sorbová proti plísním a kvasinkám. Na bakterie nepůsobí, ale... celý příspěvek >
Marmeláda, po otočeení sklenic víčko odskočí vyteče, 12.7.2018
Pokud jste použil nějakou želírovací pomůcku, tak tam je přidaná konzervace, obvykle.
Avokádo a zemina?, 11.7.2018
Přesadil jsem je (2) do substrátu pro muškáty a zeminy ze záhonu (1:1). Byla na východním okně a připálily se jim listy. Chce je mít na světle, ale ne na přímém slunci. Už jsou ale OK.
Prosím o identifikaci letničky, 11.7.2018
V květináči v chladnější místnosti u okna přezimuje, i kvete a na jaře výhonky snadno zakoření ve vodě a může se pokračovat v pěstování. Zajímavá zábava pro děti.
Prosím o identifikaci letničky, 11.7.2018
Balzamína
Melouny 2018, 9.7.2018
Mám čtyři sazenice a jedna taky nic nemá. Kvete, ale jen samí samci.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika